جمعه 22 تیر 1403 - 12 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/04 06:24
مهدی طارمی | اینتر
کد خبر: 125248

باشگاه اینتر مهدی طارمی را می خرد | خبری جذاب از ایتالیا برای ایران

باشگاه اینتر قصد دارد به زودی پیشنهاد رسمی خود را برای جذب مهاجم ایرانی پورتو ارائه کند.

به گزارش رصد ورزشی :مهدی طارمی جند سالی است در پورتو خوب بازی می کند و چند بار هم آقای گل شده است این فصل زمزمه حضور مهدی طارمی در میلان به گوش می رسید اما پورتو به مهدی طارمی اجازه جدایی نداد  مهدی طارمی در نقل‌وانتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه‌های اینتر و میلان قرار گرفته بود اما برای مهدی طارمی انتقال به هیچ‌کدام از این تیم‌ها در تابستان ۲۰۲۳ میسر نشد.


روزنامه پرتغالی «اُ ژوگو» اعلام کرد که باشگاه اینتر تلاش خود را برای جذب مهدی طارمی از پورتو آغاز کرده و به زودی پیشنهاد رسمی‌ برای به خدمت گرفتن این مهاجم ۳۱ ساله ارائه خواهد کرد.

اینتری‌ها به دنبال اضافه کردن طارمی به ترکیب تیم تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی هستند، بازیکنی که قراردادش در پایان فصل جاری با پورتو منقضی می‌شود.

رئیس باشگاه پورتو چند روز پیش خبر داده بود که طارمی پیشنهادهایی با دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورو دریافت کرده که این باشگاه نمی‌تواند با آنها برای تمدید قرارداد این مهاجم ایرانی رقابت کند. او جدایی او را از این تیم قطعی دانست.

طبق این گزارش، طارمی که پیش از این پیشنهادهایی از عربستان داشته، اما به خاطر ادامه حضور در اروپا آنها را رد کرده، به دنبال پیوستن به اینتر است. فابریتزیو رومانو سرشناس‌ترین خبرنگار حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم اخیراً خبر داده بود اینتر به طور جدی به دنبال جذب مهاجم تیم ملی ایران است.

طارمی تاکنون در ۱۶۳ بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار ۸۳ گل زده و ۵۲ پاس گل را از خود برجای گذاشته است. او این فصل در ۱۶ بازی، ۳ گل‌ به ثمر رسانده و ۳ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/458ag9