پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/22 06:28
استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 122547

خطیر پشت نکونام | چه کسی می خواست نکونام را از استقلال اخراج کند؟

پس از رسانه‌ای‌شدن صورت‌جلسه هیئت‌مدیره باشگاه استقلال حالا اخبار تازه‌ای پیرامون پشت‌پرده مدیریتی آبی‌پوشان مطرح شده است.

داستان تقابل مدیریتی استقلال با جواد نکونام حالا به سوژه شماره یک استقلال تبدیل شده؛ ماجرای صورت‌جلسه‌ استقلال که رسانه‌ای شد و سر و صدای فوق‌العاده زیادی به راه انداخت. البته نکونام سرمربی استقلال موردحمایت هواداران است و علی خطیر هم در حرف‌هایش بر حمایت از سرمربی تیم تاکید می‌کند اما پیرامون تقابل برخی مدیران با سرمربی استقلال اخبار ویژه‌ای به خبرورزشی می‌رسد.

جلسه شبانه بعد از مصاحبه

این‌طور که خبردار شده‌ایم ماه گذشته پس از این‌که جواد نکونام علیه یکی از مدیران باشگاه مصاحبه کرد و او را مورد انتقاد قرار داد، این مدیر شروع به تماس گرفتن کرده و توانست شبانه تعدادی از مسئولان ارشد استقلال را دور هم جمع کند. همه فکر می‌کردند قضیه پیرامون مشکلات مالی باشگاه است و این جلسه ویژه برگزار شده تا راهکاری برای افزایش میزان درآمد باشگاه فراهم آید اما قضیه چیز دیگری بود. این مدیر استقلالی‌ها را جمع کرد و در بخش وسیعی از زمان جلسه از بابت مصاحبه جواد نکونام گلایه داشت. او سرانجام کار را به جایی رساند که اصرار کرد یک متن تهیه شده و در اختیار جواد نکونام گذاشته شود تا سرمربی استقلال با دریافت این نامه تفهیم شود که دیگر نباید علیه مدیران ارشد باشگاه حرفی بزند. نامه‌ای که بیش‌تر شبیه به یک تهدید بود...

من هیچ نامه‌ای به کسی نمی‌دهم!

علی خطیر به عنوان مدیرعامل باشگاه در آن مقطع زیر تیغ انتقاد جواد نکونام قرار داشت اما با ارائه تهدیدنامه به سرمربی استقلال مخالفت کرد و تاکید داشت انجام چنین کاری نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه بر میزان حواشی هم خواهد افزود. روی همین اصل حاضر نشد تحت عنوان مدیرعامل چنین کاری را انجام بدهد و تاکید داشت اگر هرکدام از مدیران ارشد باشگاه استقلال می‌خواهند چنین حرفی را به نکونام بزنند، یا خودشان مصاحبه بکنند یا به نام خودشان نامه بزنند و یا این‌که یک نامه با امضای همه اعضای هیئت‌مدیره به نکونام بدهند اما او به عنوان مدیرعامل حاضر نیست به نکونام دستخطی با این مضمون بدهد. حتی شنیدیم علی خطیر هنگام ترک این نشست گفته سن و سال من آن‌قدر پایین نیست که بازیچه دیگران بشوم!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zv7yb