یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/13 05:58
لیگ قهرمانان آسیا | سپاهان
کد خبر: 121971

ماجرای حذف سپاهان از لیگ قهرمانان چیست ؟ | جایگزینی استقلال به جای سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا؟

در فضای مجازی شایعه شده است که با رای کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته می‌شود و جای خود را به تیم استقلال خواهد داد.

دیدار سپاهان – الاتحاد با دستور ناظر بازی و تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار نشد و دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا هم این خبر را تایید کرد. قرار است کمیته‌های مربوطه در مورد این بازی سپاهان – الاتحاد تصمیم گیری کنند. دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در مصاحبه خود گفته است که بحث انصراف تیم الاتحاد از حضور در زمین سپاهان مطرح نبوده است و در نهایت بازی سپاهان – الاتحاد با نظر ناظر لغو شد حال باید دید سپاهان حذف می شو یا خیر.

با این وجود هیچ رایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نشده و این خبر یک شایعه است که در فضای مجازی مطرح شده است. در تلخ‌ترین رای به نظر می‌رسد نتیجه این بازی ۳-۰ به سود تیم الاتحاد اعلام می‌شود و تیم سپاهان موظف می‌شود در بازی‌های بعدی شرایط میزبانی را مهیا کند. البته تیم سپاهان اعلام کرده شرایط میزبانی را به طور تمام و کمال مهیا کرده و درخواست ناظر بازی از این تیم غیر اصولی و غیر قابل انجام بوده است.

به زودی و با صدور رای از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آسیا مشخص خواهد شد این خبر تنها در حد یک شایعه است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zv6yb