دوشنبه 20 آذر 1402 - 11 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1401/09/21 10:23
مهراوه شریفی نیا | ازدواج مهراوه شریفی نیا
کد خبر: 33723

افشاگری از عروسی پوریا پورسرخ و مهراوه شریفی نیا | فیلم

ویدیو و توضیحاتی در مورد شایعه عروسی مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ خبرساز شد .

مهراوه شریفی نیا دختر بزرگ محمدرضا شریفی نیا بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . مهراوه شریفی نیا مجرد می باشد و شایعات مختلف در مورد ازدواج او با پوریا پورسرخ و ازدواج او با امید حاجیلی تا به حال مطرح شده است . مهراوه شریفی نیا دختر آزیتا حاجیان بازیگر تئاتر و تلوزیون است او در سریال های مختلف و چندین قسمتی نیز ایفای نقش کرده است . در ادامه توضیحاتی در مورد شایعات عجیب عروسی این دو بازیگر را می خوانید . مهراوه شریفی نیا در اولین سریال 90 قسمتی ایرانی با نام کیمیا نقش اول را بازی می کرده است . دختر شریفی نیا در سریال آشپزباشی با خواهرش همبازی بود . او در یک مسابقه استعدادیابی موسیقی نیز به همراه امید حاجیلی و علیرضا عصار از داوران این مسابقه بود که از یکی از پلتفرم های اینترنتی پخش می شد .

مهراوه شریفی نیا

شایعه ازدواج مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ از عکس های مراسم آن ها در سریال کیمیا نشات گرفته است که باعث بوجود آمدن این شایعات در مورد دو هنرمند خوب کشور شده است . 

پوریا پورسرخ با بازی در سریال ها و فیلم های مختلف در سینما معروف شد استایل و چهره جوان و زیبای پوریا پورسرخ به شهرت او در سینما بسیار کمک کرد . حضور پوریا پورسرخ در فیلم سینمایی روزسوم شروع شهرت او در این مسیر بود . پوریا پورسرخ از بازیگران جوان و بسیار پرکار است او دارای تحصیلات عالیه نیز می باشد او در رشته تحصیلی خود مدرک دکتری را نیز کسب کرده است . پوریا پورسرخ در سریال های روز حسرت و کیمیا نیز با مهراوه شریفی نیا همبازی بود او سابقه کار با کارگردانانی چون سیروس مقدم را نیز داشته است . در ادامه چند عکس از پوریا پورسرخ بازیگر جوان و با استعداد کشور را می بینید . 

مهراوه شریفی نیا


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zkmeb