یک‌شنبه 12 آذر 1402 - 03 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/03/05 06:25
رونالدو
کد خبر: 40095

این دختر خواستگار پروپا قرص رونالدو است | شیلا سبت خواستگار ثروتمند کریستیانو رونالدو کیست؟

شیلا سبت گفت: من اعتراف می‌کنم حتی اگر همسر دوم رونالدو هم بشوم با زندگی کنار یک زن دیگر مشکلی ندارم، من آرزو دارم همسر رونالدو باشم.

شیلا سبت گفت: من اعتراف می‌کنم حتی اگر همسر دوم رونالدو هم بشوم با زندگی کنار یک زن دیگر مشکلی ندارم، من آرزو دارم همسر رونالدو باشم.رونالدو از مشهورترین بازیکنان فوتبال در جهان است. رونالدو  از پردرآمدترین و ثروتمندترین بازیکنان فوتبال جهان است. رونالدو بخشی از ثروت خود را به درمان کودکان سرطانی اختصاص داده است.  رونالدو با ثبت 122 گل ملی خود به تنهایی در صدر جدول برترین گلزنان تاریخ فوتبال ملی جهان ایستاد. رونالدو 5 توپ طلا در کارنامه خود دارد. 

 

رونالدو

 

حضور رونالدو در عربستان انبوهی از اخبار و حواشی را هر روز روانه سایت‌ها و رسانه‌های کشور‌های عربی کرده است. حالا در تازه‌ترین حاشیه‌های عجیب، شیلا سبت ملکه زیبایی ۳۳ ساله بحرینی گفته است مایل است رونالدو را از نزدیک ببیند و مستقیما به او پیشنهاد ازدواج بدهد.

این خانم که در صنعت مد هم فعال است و طرفداران زیادی دارد، می‌گوید: «من هیچ مشکلی برای ازدواج با ستاره پرتغالی فوتبال، کریستیانو رونالدو ندارم. من اعتراف می‌کنم حتی اگر همسر دوم رونالدو هم بشوم با زندگی کنار یک زن دیگر مشکلی ندارم. من آرزو دارم همسر رونالدو باشم و امیدوارم به حقیقت بپیوندد.»

او البته برای این خواستگاری یک شرط عجیب گذاشته که رونالدو باید مسلمان شود!

پیش از این یک خواننده زن مصری هم مدعی شره بود از جورجینا نامزد فعلی رونالدو زیباتر و شیرین‌تر است و از او به دلیل عمل‌های زیبایی متعدد انتقاد کرد. این چهره زن مشهور بین مردم عرب همچنین طعنه‌ای به شهرت جورجینا رودریگز زد و آن را بی‌ارزش دانست چرا که به عقیده او این مدل آرژانتینی داشته‌های خود را مدیون کریستیانو رونالدو است.

گفتنی است جورجینا رودریگس اخیرا بعد از حضور کریستیانو رونالدو در عربستان به واسطه پوشیدن پیراهن النصر و رعایت حجاب در برخی مراسم‌های سنتی سعودی‌ها، محبوبیت زیادی بین جوانان عرب پیدا کرده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zklda