پنج‌شنبه 23 فروردین 1403 - 11 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/02 15:42
تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس البرز | تعطیلی مدارس ایران
کد خبر: 35623

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 3 بهمن ماه | تعطیلی مدارس تهران و البرز + جزئیات

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 3 بهمن ماه یا اینکه مدارس کدام استان ها دوشنبه 3 بهمن ماه تعطیل می باشد را در این خبر بخوانید

به گزارش رصدورزشی : برنامه تعطیلی مدارس دوشنبه 3 بهمن ماه و اخبار مربوط به این سوال که دوشنبه 3 بهمن ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس دوشنبه 3 بهمن ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها دوشنبه 3 بهمن ماه تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست تعطیلی مدارس دوشنبه 3 بهمن ماه را منتشر خواهیم کرد.

اطلاعیه تعطیلی‌مدارس فردا دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱

تا این ساعت تعطیلی‌مدارس فردا دوشنبه ۳ بهمن مشخص شد به علت کمبود و صرفه جویی در گاز و سرمای شدید هوا و بارش برف و و آلودگی هوا در اصفهان واقعیت دارد، برای تعطیلی مدارس دیگر شهرها و استان ها تا ساعاتی تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد شد که به اطلاع شما در این صفحه می رسد .

در پاسخ سوال والدین و دانش آموزان که آیا فردا دوشنبه ۳ بهمن (۱۴۰۱) مدارس تعطیل است یا نه تعطیل نیست، در حال حاضر مدارس اصفهان تعطیل شد و دیگر شهرها هنوز اعلام نشده و تا لحظاتی دیگر خبرهای جدید تعطیلی اطلاع رسانی میشود.

باتوجه به ‌افزایش شاخص‌های آلودگی هوا و همچنین ‌‌برودت بی‌سابقه هوا در چند استان‌‌، مدارس و دانشگاه‌ها در برخی استان‌ها‌ در روز دوشنبه سوم بهمن‌ماه تعطیل شد.

طی هفته جاری مدارس برخی شهرها و استان ها به دلیل آلودگی هوا غیرحضوری شد و برای روزهای دیگر تا پایان شب در جلسه اضطرار آلودگی هوا تصمیم گیری میشود.

در حال تکمیل…

مدارس کدام استان‌ها ۳ بهمن تعطیل شد؟

در پی به مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا‌ در تعدادی از استان‌ها و افزایش شاخص‌های آلودگی هوا مدارس برخی شهرها فردا تعطیل است

این خبر در حال تکمیل است…

وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات اصفهان

مدارس اصفهان و برخی شهرستان های استان در روز ۳ بهمن غیرحضوری شد/ امتحانات داخلی مدارس و دانشگاه ها لغو شد

آموزش و پرورش استان اصفهان:

 

مدارس و دانشگاه‌های اصفهان غیر حضوری شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: فعالیت کلیه ادارات وبانک های استان از روز دوشنبه ۳بهمن ماه به روال عادی و روند آموزش در مدارس و دانشگاه های برخی شهرستان,، ها غیرحضوری خواهد بود.

 

 فردا همه مدارس باز هستند

 وزیر آموزش و پرورش: از فردا به دلیل آلودگی هوا مدارس دیگر تعطیل نخواهد شد

 

مدارس و دانشگاه‌های برخی شهرستان‌های اصفهان تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:

مدارس و دانشگاه‌ها در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر و نیز بخش.های مرکزی شهرستان‌های شاهین شهر، نجف‌آباد، کاشان و آران و بیدگل و همچنین شهر سجزی فردا(دوشنبه) به‌صورت غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی نیز تعطیل خواهد بود./ایسنا 

 

آغاز فعالیت مدارس ۸ شهرستان کرمانشاه تا پایان هفته با ۲ ساعت تاخیر

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از تاخیر دو ساعته در آغاز فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس هشت شهرستان استان به دلیل سرمای هوا از فردا دوشنبه تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: این تاخیر شامل مدارس نوبت صبح شهرستان های کرمانشاه، هرسین، صحنه، پاوه، روانسر، جوانرود، اسلام آباد غرب و دالاهو خواهد بود./ایرنا

 

 مدارس ابتدایی برخی شهرستان‌های کردستان دوشنبه غیرحضوری است

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: به دلیل برودت هوا مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در شهرستان‌های قروه، دهگلان و دیواندره فردا دوشنبه غیرحضوری است و آموزش از طریق شبکه شاد خواهد بود./ایرنا

 

 تعطیلی و تاخیر در فعالیت مدارس استان کرمانشاه

مدیرکل مدیریت بحران استاندای کرمانشاه از تاخیر ۲ ساعته در آغاز فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس هشت شهرستان استان به دلیل سرمای هوا از فردا دوشنبه تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: این تاخیر شامل مدارس نوبت صبح شهرستان های کرمانشاه، هرسین، صحنه، پاوه، روانسر، جوانرود، اسلام آباد غرب و دالاهو خواهد بود.

 

دکتر افشین یگانه افزود: فردا دوشنبه مدارس

نوبت صبح شهرستان های کنگاور و سنقروکلیایی هم تعطیل و به صورت غیرحضوری است.

یگانه گفت: تاخیر و تعطیلی مدارس استان شامل شهرستان‌های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی نمی‌شود و فعالیت مدارس در این چهار شهرستان به روال عادی خواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zke7j