یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/04/01 03:50
ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو
کد خبر: 41547

آغاز فروش فوق العاده ایران خودرو | سود 300 میلیونی خریداران در یک ساعت + لینک ثبت نام

ایران خودرو ثبت نام محصولات با موعد تحویل سه ماهه (طرح متقاضیان عادی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲) را آغاز کرد.

ایران خودررو خودروسازی بزرگ است. ایران خودرو محصولات متنوع دارد. ایران خودرو محصولات متنوع دارد. ایران خودرو خدمات پس از فروش دارد. قیمت محصولات ایران خودرو در زیر آمده.

 شرایط یازدهمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو (فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه) صرفاً برای منتخبین بخش اول اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲، اعلام شد.

ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو ایران خودرو

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند، اسامی آنها به عنوان بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است و برایشان توسط ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت نام کنند.

اولویت‌های اعلامی مجاز به ثبت نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه هستند و تغییر خودرو امکانپذیر نیست.

متقاضیانی که در بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ سامانه یکپارچه توسط وزارت صمت معرفی شده‌اند و پیامک ارسالی از سوی ایران خودرو را دریافت کرده‌اند باید به منظور خرید محصولات ایران خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران خودرو به نشانی ir.ikco.esale اقدام و از ثبت نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

در صورت افزایش مبلغ بیمه، مالیات، و سایر الزامات قانونی از جمله ارتقا استاندارد مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت است با توجه به لزوم اجرای مرحله دوم ارتقا استانداردی از خرداد ۱۴۰۲، پرداخت هزینه نصب این تجهیزات قبل از صدور فاکتور قطعی است و پس از تعیین قیمت این تجهیزات تا قبل از سر رسید موعد تحویل اطلاع رسانی به خریداران محترم صورت خواهد پذیرفت.

سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو خواهد بود. هزینه ترهین در هنگام واریز وجه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو و هزینه فک رهن در موعد یک ساله انقضا مهلت ترهین دریافت و سند از رهن خارج خواهد شد.

مشتری می‌تواند جهت کسب اطلاعات از وضعیت قرارداد، صدور سند (فاکتور فروش) و پلاک خودروی ثبت نامی به پروفایل شخصی و میز خدمت مشتری مراجعه کند.

9 صبح


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zbqbb