سه‌شنبه 26 تیر 1403 - 16 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/05 11:34
علی دایی | پرواز دختر علی دایی | همسر علی دایی
کد خبر: 34468

ماجرای پیاده کردن دختر و همسر علی دایی از پرواز دبی چیست ؟ | همه چیز در مورد عصبانیت علی دایی

در این صفحه به بررسی بازگشت پرواز دختر و همسر علی دایی از دبی و فرود آمدن آن در کیش پرداخته ایم .

 به گزارش رصدورزشی : علی دایی به بازگشت پرواز دختر و همسرش به دبی و فرود آمدن آن واکنش نشان داد . علی دایی در مورد پرواز همسر و دخترش به دبی صحبت هایی مطرح کرد . اما ماجرای بازگشت پرواز همسر علی دایی و دخترش چیست ؟ علی دایی درباره پرواز ناتمام همسر و دخترش به دوبی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس آنچه در برخی رسانه‌ها مطرح شده، صبح امروز پرواز شرکت هواپیمایی ماهان تهران را به مقصد دوبی ترک کرد اما این پرواز پس از ساعتی در کیش به زمین نشست و ماموران امنیتی دختر و همسر علی دایی را از هواپیما پیاده کردند. بعد از این موضوع شایعه شده بود که همسر و دختر علی دایی بازداشت شده‌اند که این موضوع از سوی دایی تکذیب شد.

علی دایی

علی دایی در گفت‌وگو با ایسنا درباره این موضوع اظهار کرد: همسر و دخترم امروز از فرودگاه امام خمینی کاملا قانونی سوار هواپیما شدند تا به دوبی بروند اما هواپیمای شرکت ماهان را از دوبی برگرداندند و در کیش به زمین نشاندند و دختر و همسر من را از پرواز پیاده کرده‌اند اما بازداشت نشدند. الان هم پیگیر کارهای آنها هستم تا از کیش به تهران برگردند.

وی افزود: بعد از اینکه دختر و همسرم را از هواپیما پیاده کردند، یک ساعت بعد گفتند که دخترتان می‌تواند برود و وقتی دخترم می‌خواست برود گفتند که درهای هواپیما بسته است و او هم نمی‌تواند برود.

او در پاسخ به این سوال که آیا همسر و دخترش ممنوع‌الخروج بوده‌اند، گفت: اگر ممنوع‌الخروج بودند که باید سیستم پلیس گذرنامه نشان می‌داد. هیچ‌کس هم درباره این موضوع به من جوابی نداده است. واقعا نمی‌دانم دلیل این کارها چیست؟ آیا می‌خواستند تروریست بازداشت کنند؟ همسرم و دخترم برای یک سفر چند روزه قرار بود به دوبی بروند و برگردند. حتی دوشنبه هفته آینده زمان پرواز برگشت آنها بود.

دایی افزود: چیزهایی در زندگی‌ام می‌بینم که باورش برایم خیلی سخت است. آنها کاملا قانونی از محل بررسی پاسپورت عبور کرده‌اند و سوار هواپیما شده‌اند اما از دوبی این‌ همه مسافر را برگرداندند تا همسر و دختر من را پیاده کنند. اگر مشکلی بوده چرا آنها را بازداشت نکردند؟ اگر مشکلی نیست چرا آنها را برگردانده‌اند. این موضوعات را شما باید پرس‌وجو کنید. ما که جوابی نمی‌گیریم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wznvd