جمعه 10 آذر 1402 - 01 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1401/08/24 08:17
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو:
کد خبر: 31192

از ایده های تمامی شهروندان در راستای توسعه منطقه استقبال می کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سازمان منطقه آزاد ماکو از تمامی ایده ها و پیشنهادات شهروندان از نخبگان و دانشگاهیان تا شهروندان ساده در راستای توسعه و افزایش درآمدبرای منطقه استقبال می کند.

حسین گروسی روز سه شنبه در آئین تکریم و معارفه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان و مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: تجربیات و اندوخته های مدیریتی مسئولانی که از سازمان جدا میشوند سرمایه عظیمی است و باید از این تجربیات بهره مند شد.

وی منابع انسانی را یکی از مهمترین محورهای توسعه منطقه برشمرد و ادامه داد: در کشورهای توسعه یافته منابع انسانی ارزشمندترین دارایی شناخته می شود و افراد تجربیات خود را در قالب یک سیستم به نفر بعدی منتقل می کنند.

گروسی ایجاد بانک نظام ایده ها در دستگاه های اجرایی را ضروری دانست و اظهار داشت: استفاده از نظرات و پیشنهادات صاحبنظران در راستای توسعه منطقه و افزایش بهره وری و درآمدزایی باید نهادینه شود.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به دیدار شب گذشته وی با وزیر نیرو گفت: بخش عظیمی از درآمدهای سازمان صرف ایجاد زیرساخت ها می شود و آن کافی نیست لذا دولت باید برای ایجاد زیرساخت و تامین انرژی برای فعالیت های اقتصادی منطقه اقدام نماید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیشتر بخش ها و منابع سازمانی نیازمند توجه بیشتر هستند، گفت: در این بین نقش منابع انسانی در بهبود و بازسازی سازمانی و البته کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است.

در این آئین حسن صدرایی مهر به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری،‌ بهنام امیریان به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست حوزه مدیرعامل و علی حسنعلی زاده به عنوان سرپرست مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی سازمان معرفی از محسن حافظی فر و بهرام زینال زاده تجلیل شد .

همچنین از قربان علیزاده به عنوان نخستین کارمند بازنشسته این سازمان تکریم وتجلیل شد.

 

پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wz8kr