چهارشنبه 23 خرداد 1403 - 12 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/13 05:14
مهدی طارمی | پورتو
کد خبر: 121968

فروش مهدی طارمی در نقل و انتقالات زمستانی؟ | توافق پنهانی پورتو و اینتر بر سر ستاره تیم ملی

یک مبنع موثق فاش کرده است؛ بر اساس تصمیم جدید پورتو مهدی طارمی در تعطیلات ژانویه اردوی این تیم را ترک خواهد کرد.

مهدی طارمی هم اکنون مشغول همراهی پورتو در مصاف با بارسا است. مهدی طارمی آخرین فصل حضورش را در تیم پورتو سپری می‌کند مهدی طارمی در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود. جابجایی مهدی طارمی در تعطیلات نیم فصل می‌تواند آورده مالی‌ای هر چند کم برای پرتغالی‌ها داشته باشد. به نظر می‌رسد باشگاه پورتو بعد از پیدا کردن جانشین مهدی طارمی در تلاش است در نیم فصل این بازیکن را به اینتر بفروشد تا این بازیکن بدون سود برای پورتو اردوی این تیم را ترک نکند.

خبرهای رسیده حاکی از آن است که باشگاه پورتو و اینتر در مورد مهدی طارمی توافق پشت پرده داشته اند و این توافق به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

مهدی طارمی در ابتدای فصل هم مورد توجه تیم اینتر بود اما پولی که باشگاه پورتو بابت فروش مهدی طارمی از اینتر طلب کرده بود زیاد بود و این خرید برای اینتر با توجه به اینکه مهدی طارمی بازیکن ۳۱ ساله بشمار می‌رود از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبود.

بدون شک مهدی طارمی در تعطیلات ژانویه با پولی به مراتب کمتر از پولی که ابتدای فصل پورتو درخواست کرده بود، راهی ایتالیا خواهد شد. گفته می‌شود این مبلغ کمتر از ۱۰ میلیون یورو خواهد بود. به این خاطر که قرارداد مهدی طارمی تا پایان فصل جاری است. در ابتدای فصل پورتو بابت فروش مهدی طارمی ۲۵ میلیون یورو می‌خواست.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wxqy6