جمعه 11 اسفند 1402 - 01 Mar 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/15 09:48
سردار آزمون | باشگاه رم
کد خبر: 124120

سردار آزمون | درخشش سردار آزمون ستاره رم را ذوق زده کرد | واکنش به شاهکار ستاره ایرانی ژوزه مورینیو

تمی آبراهام اولین گل سردار آزمون برای رم را به هم تیمی ایرانی‌اش تبریک گفت.

سردار آزمون این فصل نتوانسته بود گلزنی کند تا دیشب سردار آزمون در دقیقه (2+90 )گلزنی کرد .تمی آبراهام اولین گل سردار آزمون برای رم را به هم تیمی ایرانی‌اش تبریک گفت. سردار آزمون شب گذشته موفق شد برای آاس رم کلزنی کند و تیم مورینیو را از شکست نجات دهد. سردار آزمون در بازی مقابل لچه اولین گل تیمش را زد و سپس بعد از او هم لوکاکو کار را برای رمی ها تمام کرد تا آنها با سه امتیاز از زمین خارج شوند.

آزمون در شرایطی موفق شد نخستین گل خود را برای رم به ثمر برساند که دیدار برابر لچه ششمین حضور او در لباس جالوروسی بود اما جمع دقایقی که او برای تیم مورینیو به میدان رفته، تنها ۶۴ دقیقه بوده و او در این مدت زمان توانست برای اولین بار در سری آ گلزنی کند.

تمی آبراهام، ستاره انگلیسی رم که به دلیل مصدومیت از میادین به دور است، یکی از چندین عنصر تهاجمی تیم مورینیو است که البته فعلا شرایط بازی را به دست نیاورده است. او در اقدامی جالب به گل هم تیمی ایرانی‌اش واکنش نشان داد.

آبراهام با انتشار تصویری از آزمون در صفحه شخصی خود، اولین گل این بازیکن را تبریک گفت. او نوشت: "نخستین گل! تبریک برادر." سردار نیز با بازنشر این استوری، از هم تیمی انگلیسی خود تشکر کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wxenr