یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 09:50
مهدی طارمی | انتقال مهدی طارمی | پورتو
کد خبر: 123592

مهدی طارمی در یک قدمی پیوستن به اینتر | هیولا وارد می شود!

وبسایت فرانسوی «اسپرت» ضمن پرداختن به احتمال پیوستن مهدی طارمی به اینتر، این انتقال را برای «مارکوس تورام» یکی از بازیکنان اینتر دردساز عنوان کرد.

به گزارش رصد ورزشی : مهدی طارمی در چند سال اخیر مورد توجه باشگاه های ایتالیایی بود گفته می شود مهدی طارمی زمستان از پورتو جدا می شود. پایگاه خبری ایتالیایی «توتو مرکاتو وب» در گزارشی جدید وضعیت مهدی طارمی و رقابت دو تیم اینترمیلان و آث میلان را برای جذب مهدی طارمی بررسی کرده است. این پایگاه خبری در گزارش خود گفته است به این دلیل که مهدی طارمی به پایان قرارداد خود در پورتو نزدیک شده است گزینه‌ای جذاب برای تیم‌های مختلف است.

شنیده‌ها در خصوص احتمال پیوستن مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم فوتبال پورتو به اینتر روز به روز بیشتر می‌شود و رسانه‌های مختلف به این خبر واکنش نشان می‌دهند.

در یکی از این واکنش‌ها، وبسایت فرانسوی «اسپورت» با اشاره به گفته‌های یکی از مربیان تیم ملی ایران در خصوص تمایل طارمی به اضافه شدن به جمع شاگردان اینزاگی در ماه ژانویه نوشته است: مهدی طارمی به دلیل پایان قراردادش در تابستان سال آینده ممکن است در همین زمستان پیش رو به اینتر بپیوندد.

«اسپورت» فرانسه همچنین به وضعیت «مارکوس تورام» در تیم اینتر اشاره کرد و نوشت: پیوستن طارمی به اینتر خبر بدی برای مارکوس تورام فرانسوی است که در حال حاضر رقیب جدی در ترکیب میلان ندارد.

این وبسایت ضمن نگرانی از جایگاه مارکوس تورام، مهدی طارمی را به هیولایی تشبیه کرد که قرار است تورام را در اینتر به حاشیه ببرد و موقعیت او را به خطر بیندازد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wxbar