یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/09 19:57
مهدی طارمی
کد خبر: 128589

مهدی طارمی با ظاهری متفاوت در تمرینات | مهاجم تیم ملی جوان تر شد (عکس)

مهدی طارمی یکی از امیدهای اصلی گلزنی ایران مقابل سوریه است.

به گزارش رصدورزشی -  مهدی طارمی با شادابی خاصی در تمرینات تیم ملی شرکت می کند. مهدی طارمی در دیدار با امارات دو گل زد. مهدی طارمی با افزایش تعداد گل هایش می تواند شانس آقای گلی جام ملت ها را امتحان کند. مهدی طارمی امروز با ظاهری خاص در تمرینات تیم ملی شرکت کرد. مهدی طارمی انگار چند سال جوان تر شده است. 

 مهدی طارمی در فاصله 48 ساعت مانده تا دیدار حساس تیم ملی ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه، با جنب و جوش بیشتری در تمرین امروز دیده شد و سعی داشت کارهای تاکتیکی را به بهترین شکل انجام بدهد و آمادگی بالای خود را نشان بدهد.

نکته جالب و خارج از مسائل فنی برای مهدی طارمی، تغییر چهره او در تمرین امروز تیم ملی بود و ستاره خط حمله ایران که همیشه با ریش دیده می‌شد، امروز با صورت تراشیده در کنار بازیکنان به تمرین پرداخت و چهره‌ای جوان‌تر از روزهای قبل داشت.

مهدی طارمی که سعی دارد خارج از حواشی کارش را در زمین و تمرینات دنبال کند، امروز هم سرحال و باانگیزه در کمپ باشگاه الریان دیده شد و نشان داد به دنبال درخشش دوباره در جام ملت‌های آسیاست.
این ستاره خط حمله تیم ملی ایران که در آخرین مسابقه مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا مقابل امارات موفق شد هر دو گل را به ثمر رساند، امیدوار است در دیدار چهارشنبه شب برابر سوریه هم ستاره امیر قلعه‌نویی باشد و گلزنی کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3qpw98