جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/29 04:39
باشگاه بارسلونا | باشگاه بارسلونا و رئال مادرید | باشگاه بارسلونا غوغا کرد
کد خبر: 38789

درگیری باشگاه بارسلونا و رئال مادرید | رئال: آبروی بارسلونا را می‌بریم!

رئال مادرید قصد دارد از توجه به اظهارات خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، عبور کند و آن‌ها را نادیده بگیرد.

باشگاه بارسلونا یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین باشگاه‌های فوتبال در جهان است. این باشگاه در شهر بارسلونا در کشور اسپانیا واقع شده و تاریخچه‌ای بسیار طولانی و شایسته دارد. باشگاه بارسلونا در سال 1899 تأسیس شد و از آن زمان به بعد، هواداران بسیاری را به خود جذب کرده است. از ویژگی‌های منحصر به فرد باشگاه بارسلونا، بازی سریع و زیبای فوتبال و استفاده از سبک بازی تیک‌تاک شناخته شده است. همچنین، باشگاه بارسلونا به دلیل فرهنگ پذیرایی و خدمات عالی که به هواداران و مهمانان خود ارائه می‌دهد، شهرت بسیاری در جهان دارد.

 

اظهارات لاپورتا درباره رئال مادرید و جایگاه این تیم برای کمیته داوران در طول هفتاد سال اخیر و دیگر اتهاماتی که به این باشگاه وارد کرد باعث عصبانیت شدید آنها شده است.

لاپورتا که از دخالت رئال در پرونده انریکز نگریرا و مبالغی که بارسا در طول چندین سال اخیر به این نایب رییس سابق کمیته داوران پرداخت کرده عصبانی بود، روز گذشته در نشست خبری مربوط به این موضوع بارها به رئال مادرید اشاره کرده و این باشگاه را زیر سوال برد. 

این که رییس بارسلونا از عبارت «تیم حکومتی» خطاب به رئال استفاده کرد، کاسه صبر مدیران این باشگاه را لبریز کرد و آنها با انتشار ویدیویی چهار دقیقه‌‎ای در شبکه‌های اجتماعی پاسخی سنگین و کوبنده به او دادند و از ارتباط نزدیک باشگاه بارسا با ژنرال فرانکو پرده برداشتند. 

اما حالا روزنامه مارکا مدعی شده که این ویدیو نه تنها پاسخ نهایی رئال نبوده، بلکه برای آنها تازه شروع راه است و قرار نیست این باشگاه به این سادگی از اتهامات و توهین‌هایی که به آنها شده دست بکشد. 

گفته می‌شود که رئال مادرید در حال آماده کردن پاسخ‌هایی محکم‌تر به اظهارات مطرح شده از سوی بارسلونا است و قصد دارد تمامی آنها را به صورت عمومی منتشر کند. 

مارکا می‌گوید که مدیران رئال دیگر نمی‌خواهند تحت هیچ شرایطی ساکت بنشینند و چنین اتهاماتی را تحمل کنند چون معتقد هستند این کار توهین به تاریخ پر افتخار و حتی شرایط فعلی این تیم است و به همین دلیل به پاسخ دادن ادامه خواهند داد. 

به نظر می‌رسد که باید در چند روز آینده منتظر جنگی تمام عیار بین دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا باشیم، نزاعی که حداقل در شبکه‌های اجتماعی به خوبی قابل رویت خواهد بود.  


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3qdkq9