چهارشنبه 23 خرداد 1403 - 12 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/27 04:20
مهدی طارمی | مهدی طارمی در پورتو | مهدی طارمی و الهلال
کد خبر: 38665

مبلغ نجومی باشگاه الهلال برای مهدی طارمی | مهدی طارمی به الهلال پیوست؟

باشگاه الهلال عربستان به دنبال جذب یک مهاجم ایرانی با پیشنهادی جذاب است که شامل جذب بازیکن پورتو می‌شود.

مهدی طارمی، بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست های مهاجم و وینگر بازی می‌کند. مهدی طارمی در تیم‌های مختلفی از جمله پرسپولیس تهران، العین امارات و الغرافه قطر بازی کرده است و همچنین عضو تیم ملی فوتبال ایران بوده است. مهدی طارمی در حال حاظر در باشگاه پورتو عربستان بازی می کند. 

در روزهای اخیر خبر علاقه‌مندی باشگاه الهلال به جذب مهدی طارمی در رسانه‌های مختلف این کشور و البته پرتغال بازتاب یافته است و در حالی که رسانه‌های پرتغالی از علاقه این مهاجم ایرانی برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش در قاره سبز خبر داده‌اند اما به نظر می‌رسد رد کردن پیشنهاد وسوسه‌انگیز الهلال سخت‌ترین کار ممکن برای این مهاجم ۳۰ ساله باشد.

خالد بن عبدالعزیز خبرنگار سرشناس عربستانی از جزییات پیشنهاد الهلال به مهدی طارمی پرده‌برداری کرد و مدعی شد این باشگاه عربستانی به مهاجم ایرانی پورتو قراردادی سه ساله با حقوق سالانه ۱۰ میلیون دلار پیشنهاد داده است.

طارمی که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ با باشگاه پورتو قرارداد دارد، در فصل جاری در ۴۲ بازی برای این تیم به میدان رفته و کنار به ثمر رساندن ۲۳ گل، ۱۲ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تاکنون در ۱۳۸ بازی، آمار ۷۲ گل‌زده و ۴۷ پاس‌گل را از خود در تیم پورتو به جای گذاشته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3qdkea