سه‌شنبه 08 اسفند 1402 - 27 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/30 04:37
احسان علیخانی | مهاجرت احسان علیخانی | ازدواج احسان علیخانی
کد خبر: 37038

احسان علیخانی مهاجرت کرد؟ | صحبت های احسان علیخانی درباره ماجرای مهاجرتش

واکنش احسن علیخانی به ماجرای مهاجرتش در شبکه های مجازی

احسان علیخانی مجری و برنامه ساز مطرح ایرانی است که توانسته با ساخت و اجرا در برنامه های تلوزیونی به شهرت برسد. احسان علیخانی که یک سال پس از حضور در پشت صحنه رئالیتی شو «جوکر» و توقف همکاری با تلویزیون، در هیچ برنامه تصویری حاضر نشده، حالا با گمانه هایی مبنی بر مهاجرت احسان علیخانی در برخی رسانه ها مواجه شده است که سرانجام او را به واکنش واداشت.

علیخانی که مدتی است در تلویزیون حضور فعالی ندارد، با تولید سری برنامه های «عصرجدید» و «ماه عسل» شناخته می شد، اما پس از مدتی به شبکه نمایش خانگی رفت و برنامه «جوکر» را برای یکی از پلتفرم ها با فضایی کاملا متفاوت و طنز ساخت.

در ابتدا حضور علیخانی در این برنامه چندان علنی به نظر نمی رسید اما پس از انتشار خبرهایی درباره همکاری با «جوکر» و اضافه شدن نامش در تیتراژ، این مجری و برنامه ساز در قسمت پایانی مقابل دوربین حاضر شد تا در گفت وگویی با شرکت کننده های نهایی، توضیحاتی را درباره نحوه ساخت برنامه جدیدش در شبکه نمایش خانگی ارائه کند.

با پایان «جوکر» اما تا مدتی خبری از احسان علیخانی روی آنتن تلویزیون یا رسانه های مجازی نبود تا اینکه زمزمه هایی درباره مهاجرتش به گوش رسید؛ خبری که حالا با انتشار متنی در فضای مجازی توسط این مجری تکذیب می شود.

در این بازه زمانی، مسوولان صداوسیما هیچ اظهارنظری درباره ادامه همکاری با احسان علیخانی نداشته اند و هنوز مشخص نیست، آیا سکوت دو طرف به معنای پایان این همکاری پس از حاشیه های برنامه ای پرخرج مانند «عصر جدید» است یا اینکه احسان علیخانی بار دیگر در سکوت خبری در حال ساخت برنامه ای جدید برای شبکه نمایش خانگی یا صداوسیما است.

با این همه علیخانی در مطلبی که در فضای مجازی منتشر کرده، مطالب منتشرشده درباره مهاجرتش را نادرست خوانده و در عین حال از سفر به خوی و حضور در کنار مردم این شهر زلزله زده خبر داده است.

احسان علیخانی

او در بخشی از این متن آورده است:

«من از مرداد تا الان جز سفر به خوی، هیچ سفر دیگه‌ای نداشتم، قصد خروج از کشور رو هم نداشتم. ضمن اینکه از آغاز مهرماه به بنده اعلام شد ممنوع‌الخروجم و این ممنوعیت تا همین لحظه ادامه دارد.»

 

بهاره رهنما عزادار شد | بهاره رهنما داغدار عزیزش شد


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3nrzlx