یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/12 08:47
لیلا اوتادی
کد خبر: 40414

لیلا اوتادی چهره 77 سالگی‌اش را به نمایش گذاشت + عکس

لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون با انشار یک تصویر، چهره 77 ساله غافلگیر کننده خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشته است.

لیلا اوتادی بازیگر است.لیلا اوتادی در تهران به دنیا آمده است.لیلا اوتادی در رشته معماری داخلی درس خوانده.لیلا اوتادی در حال حاضر در سریال نیوکمپ بازی می کند.لیلا اوتادی مجرد است. عکس زیر را لیلا اوتادی به تازگی منتشر کرده است.

 لیلا اوتادی چند سالی بود که از بازیگری فاصله گرفته بود. این بازیگر مطرح گفته بود که ادعاها در باره ممنوع الکاریش صحت ندارد.

او گفته که در طول سال های اخیر به دلایل شخصی کار جدید قبول نکرده است. اما فعلا به بازی برگشته و در سینما و شبکه نمایش خانگی دیده می شود.

اوتادی در سینما فیلم یقه سفیدها را دارد و در شبکه نمایش خانگی با سریال نیوکمپ توجه مخاطبان را جلب کرده است.

لیلا اوتادی یک تصویر منتشر کرده و گفته که دچار بی خوابی شده و تصمیم گرفته چهره 77 ساله اش را با نرم افزار بسازد.

لیلا اوتادی

بیوگرافی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران است که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود.

لیلا اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

از نمونه آثار او می توان به سه بیگانه، مالیخولیا، آشوب، عالیجناب، آزاد به قید شرط، بید مجنون، نازلی، آدم کش، به دنبال خوشبختی و هوس اشاره کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3nrvpv