سه‌شنبه 02 مرداد 1403 - 23 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/10 11:34
استقلال | سعید مهری
کد خبر: 121786

چراغ سبز هافبک جذاب به باشگاه استقلال | این ستاره به خطیر اوکی می دهد؟

سعید مهری برای حل مشکلات قرارداد امسال خود با علی خطیر مدیرعامل باشگاه دیدار خواهد کرد.

هافبک باتجربه استقلال یکی از عجیب‌ترین قرارداد‌های ممکن را با باشگاه استقلال امضا کرده است؛ مهری که مطالبات زیادی از فصل گذشته دارد، اول فصل با مدیران باشگاه استقلال بر سر مبلغ قرارداد امسال خود به مشکلات زیادی برخورد. سعید مهری ستاره استقلال در نهایت برای آنکه از مسابقات استقلال عقب نیفتد، مجبور شد قراردادی به ارزش ۱۶۰ میلیون تومان با استقلال امضا کند و این قرارداد در سازمان لیگ ثبت شود!

در چنین شرایطی این بازیکن عملا رایگان برای تیمش بازی می‌کند و موضوع اخیر باعث ناراحتی او شده است. مهری چند روز قبل در مصاحبه‌ای ضمن پرداخت نشدن مبلغ زیادی از مطالباتش گلایه کرد و از مدیران باشگاه خواست تا هرچه سریع‌تر مساله پیش آمده را برطرف کنند.

اگرچه سعید مهری خودش هم نمی‌دانست که راهی برای افزایش مبلغ قراردادش که به ارزش ۱۶۰ میلیون تومان برای یک فصل است، وجود دارد یا نه، اما حالا علی خطیر وعده حل مشکل این بازیکن را داده است.

خطیر در پایان جلسه شب گذشته خود با جواد نکونام اعلام کرد که مشکل سعید مهری حل می‌شود و باید کمی حوصله به خرج داد. از این رو به نظر می‌رسد سعید مهری به زودی به دیدار علی خطیر برود و درباره قرارداد عجیب خود با مدیرعامل دیدار کند.

باید دید حالا که علی خطیر برای برطرف کردن این مشکل چراغ سبز نشان داده، چه اتفاقاتی در آینده حول قرارداد سعید مهری رخ خواهد داد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3naekk