دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/11 18:52
نیمار | هواداران نساجی
کد خبر: 121886

تشکر نیمار از هواداران نساجی

ستاره برزیلی تیم الهلال از هواداران نساجی تشکر کرد.

 

به گزارش رصد ورزشی : نیمار اولین بازی حرفه‌ای خود را در ۱۷ سالگی برای سانتوس انجام داد و در این باشگاه به عنوان یک بازیکن با استعداد به شهرت رسید.نیمار در دو قهرمانی پائولیستا (لیگ حرفه‌ای ایالت سائوپائولو)، یک قهرمانی جام حذفی برزیل و یک قهرمانی کوپا لیبرتادورس در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ نقش داشت و دو بار پیاپی در این سال‌ها بهترین بازیکن سال آمریکای جنوبی شد.نیمار  سپس در سال ۲۰۱۳ به باشگاه بارسلونا پیوست و در آن‌جا بخشی از مثلث هجومی معروف MSN را در کنار لیونل مسی و لوئیس سوارز تشکیل داد که سه‌گانه قاره‌ای لا لیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا را در فصل ۱۵–۲۰۱۴ کسب کردند. او در ۳ اوت ۲۰۱۷ با قراردادی به مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن انتقال یافت که او را به گران‌ترین بازیکن کل تاریخ فوتبال تبدیل کرد.نیماربا پاری سن ژرمن چهار قهرمانی در لیگ ۱ فرانسه را به دست آورد و در اولین فصل حضورش (۱۸–۲۰۱۷) به عنوان بهترین بازیکن لیگ ۱ انتخاب شد.ستاره برزیلی تیم الهلال از هواداران نساجی تشکر کرد.

 پس از به ثمر رسیدن گل دوم الهلال با ضربه فوق العاده نیمار در دقیقه ۵۸، او سمت بازیکنان ذخیره الهلال که پشت دروازه مظاهری مشغول گرم کردن بودند رفت و با آن‍ها شادی کرد. در این لحظه چند بطری آب از سمت هواداران نساجی به سمت بازیکنان الهلال پرتاب شد.

* در دقیقه ۷۳ شوت اسماعیل بابایی به تیر افقی دروازه نساجی برخورد کرد و در شرایطی که بازیکنان و کادرفنی نساجی اعتقاد داشتند توپ از خط دروازه رد شده اما داور چینی چنین اعتقادی نداشت. در این لحظه هواداران نساجی با شعار VAR از داور خواستند صحنه را بررسی کند.

* پس از این اتفاق محمود قائد رحمتی در یک برخور از ناحیه سر دچار شکستگی شد.

* هواداران نساجی برای لحظاتی نیمار را تشویق کردند و به همین دلیل این بازیکن با رفتن سمت طرفداران از آنها تشکر کرد.

* ژرژ خسوس پس از مصدومیت قائد رحمتی برای لحظاتی به سمت نیمکت الهلال رفت و مشغول تحلیل بازی شد.

* گوینده ورزشگاه تعداد تماشاگران این مسابقه را ۳۴۸۵۰ نفر اعلام کرد.

* در دقیقه ۹۳ هواداران نساجی پیش از ارسال کرنر الهلال به سمت نیمار بطری آب پرتاب کردند. در ادامه، شوت بازیکن الهلال مقابل دروازه با اثرگذاری صالح الشهری به گل سوم تیم سعودی تبدیل شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3naegg