یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/01 07:05
گوستاوو بلانکو | استقلال
کد خبر: 123162

ذوق زدگی ستاره خارجی از استقلالی شدن | گوستاو بلانکو با دیدن این صحنه مطمئن شد درست انتخاب کرده است

مهاجم آرژانتینی تیم استقلال که حالا منتظر دریافت کارت بازی‌اش است از حضور در جمع استقلالی‌ها خوشحال به نظر می‌رسد.

باشگاه استقلال با گوستاوو بلانکو مهاجم ۳۱ ساله آرژانتینی استقلال قرارداد امضا کرده است اما برای ثبت این قرارداد و دریافت کارت بازی گوستاوو بلانکو مهاجم استقلال باید قرارداد بازیکنان فعلی استقلال را کم کند. البته این تنها به بهانه ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو ستاره استقلال نیست. قرارداد مهدی هاشمی‌نسب و سعید مهری هم با ارقام بسیار کم ثبت شده است و برای اصلاح این قراردادها و قرارداد گوستاوو بلانکو بازیکنان فعلی باید دستمزدهای خود را کاهش دهند تا ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو ستاره استقلال، سعید مهری، مهدی هاشمی‌نسب و امید حامدی فر موجب عبور از سقف قرارداد نشود.


گوستاو بلانکو که همراه با گروهی از مدیران تیم استقلال برای دیدن بازی تیم به استادیوم آزادی رفته بود پس از پایان بازی با یکی از مسئولان باشگاه همکلام شد.

این فرد مسئول در کادر مسئولان باشگاه استقلال به خبر ورزشی گفت: «در پایان بازی و در حین خروج از استادیوم وقتی درباره جو ورزشگاه و شرایط تیم استقلال با بلانکو صحبت می‌کردم او گفت حالا مطمئن شده که در انتخاب استقلال دچار اشتباه نشده و همان تیمی را انتخاب کرده که دوست داشته در آن بازی کند».

بلانکو که همراه با اعضای تیم استقلال به رختکن رفته بود و در طول بازی نیز در کنار زمین چمن پشت نیمکت استقلال همراه با مهدی هاشمی نسب بازی هم تیمی‌هایش را نگاه می‌کرد به بازیکنان استقلال گفته: «برای بازی در استقلال لحظه شماری می کنم و دوست دارم هرچه سریعتر مشکل کارت بازی ام رفع شود تا کنارتان باشم».

بلانکو در شب بازی با هوادار نیز با اشاره به جو استادیوم گفته بود از اینکه در چنین تیمی با چنین هوادارانی حضور دارد بسیار خوشحال است.

ناگفته نماند؛ از باشگاه استقلال خبر می‌رسد مسئولان به شدت پیگیر کارهای بلانکو هستند تا شرایط حضورش در تیم استقلال برای بازی بعدی مقابل آلومینیوم اراک مهیا شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3na5eo