پنج‌شنبه 04 مرداد 1403 - 25 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/19 19:41
برانکو ایوانکوویچ
کد خبر: 126411

آخرین خبر از برانکو ایوانکوویچ | پروفسور پشیمان شد؟

بر خلاف آنچه گفته می شود نباید برانکو ایوانکوویچ سرمربی قطعی پرسپولیس دانست.

به گزارش رصدورزشی - برانکو ایوانکوویچ هنوز تکلیف خود و پرسپولیس را مشخص نکرده است. گفته می شود موانعی بر سر راه مذاکره برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس وجود دارد. مهم ترین مشکل این است که برانکو ایوانکوویچ توافق مالی نکرده است. برانکو ایوانکوویچ توقع مالی بالایی دارد. بازگشت برانکو ایوانکوویچ به این راحتی نخواهد بود. 

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که به نظر می‌رسید برانکو به‌زودی با پرسپولیس به توافق می‌رسد اخباری رسیده که نشان می‌دهد شرایط پیچیده شده است.

بعد از قطعی شدن جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس، نام برانکو به عنوان نزدیک‌ترین فرد به نیمکت سرخ‌ها معرفی شد. دوشنبه‌شب رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس به صورت رسمی تایید کرد نماینده هیات مدیره باشگاه با برانکو وارد مذاکره شده است و عکسی هم از این ملاقات منتشر شد.

با این حال اخباری رسیده که نشان می‌دهد آن جلسه مثبت پیش نرفته و شرایط دو طرف برای مذاکره پیچیده شده است. برانکو شروطی برای آمدن به تهران دارد که هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است. ضمن اینکه سنگ‌اندازی‌هایی نیز از گوشه‌کنار صورت می‌گیرد.

اول از همه برانکو به درویش تاکید کرده باید کریم باقری در کادر فنی تیم باشد. کریم باقری ابتدای فصل با وجود درخواست یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم و تمایل خودش می‌خواست در پرسپولیس بماند اما به طور مرموزی قرارداد او تمدید نشد. برخی منابع خبری غیررسمی گفتند به مدیران باشگاه پرسپولیس گفته شده با کریم باقری همکاری نکنند. کریم باقری در اعتراضات سال گذشته مواضعی اتخاذ کرده بود که مشکلاتی برایش به وجود آورد. در این زمینه شنیده شده درویش به برانکو گفته باید بی‌خیال کریم باقری بشود.

در وهله دوم برانکو گفته با کادر فنی خودش به ایران می‌آید اما درویش برای صرفه‌جویی در منابع مالی می‌خواهد همین کادر فنی فعلی را تا پایان قراردادشان حفظ کند و به برانکو گفته تا پایان فصل باید با دستیاران یحیی ادامه دهد. مساله‌ای که با موافقت برانکو همراه نشده است.

سومین نکته هم برمی‌گردد به مدت قرارداد! برانکو قراردادی حداقل یک و نیم‌ساله از درویش خواسته در حالی که مدیرعامل پرسپولیس گفته است فعلاً تا پایان فصل قرارداد می‌بندد که با مخالفت سرمربی کروات مواجه شد.

علاوه بر همه اینها گویا از تهران پیام‌هایی به برانکو مخابره شده که او را در بازگشت به کشورمان مردد کرده است. پیام‌هایی که مشخص نیست از طرف چه کسانی ارسال می‌شود اما حتماً آن‌قدر جدی بوده که برانکو را مردد کند.

به این ترتیب باید دید در روزهای آینده چه شرایطی برای پرسپولیس و برانکو پیش خواهد آمد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kyq8q