سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/08 06:50
خداداد عزیزی | علی دایی
کد خبر: 125459

بلایی که خداداد عزیزی سر علی دایی آورد | توهین به اسطوره ایران :به تو ربطی ندارد!

در سالروز بازی ایران و استرالیا بد نیست به ماجرای درگیری دو فوق ستاره فوتبال ایران که  البته هر دو پیراهن پرسپولیس را هم بر تن کرده‌اند، اشاره کنیم.

به گزارش رصد ورزشی : علی دایی پیشکسوت فوتبال ایران است. علی دایی اصالت اردبیلی دارد و بسیار مردم دارد است. علی دایی داری دو فرزند به نام دنیز و نورا است.  علی دایی در پست مدافع بازی می‌کرد و به عنوان یکی از بازیکنان برجسته تاریخ فوتبال ایران شناخته می‌شود. در سالروز بازی ایران و استرالیا بد نیست به ماجرای درگیری خداداد عزیزی با علی دایی دو فوق ستاره فوتبال ایران که  البته هر دو پیراهن پرسپولیس را هم بر تن کرده‌اند، اشاره کنیم.


هشتم آذر فرا رسید و بار دیگر فوتبال ایران بزرگترین و ارزشمندترین خاطره خودش را مرور می کند. خاطره روزی که حماسه ملبورن خلق شد و توانستیم در استرالیا جواز سفر به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه را بگیریم. پیرامون همین مسئله شاید برایتان جالب باشد که بدانید شب قبل از بازی میان دو چهره فوق العاده سرشناس تیم ملی جر و بحث جدی رخ داده بود!

هنگامی که تیم ملی شب قبل از بازی در هتل مشغول صرف شام بود، پیرامون برخی مسائل میان علی دایی و خداداد عزیزی بحث بالا گرفت و ناگهان کار به یک جدال لفظی تمام عیار کشیده شد طوری که همه بازیکنان شام را فراموش کرده و در نهایت شگفتی این منظره را تماشا می‌کردند.

خود خداداد در این رابطه سال‌ها بعد به خبر ورزشی گفت: «یک مسئله کوچک بود که البته تا حدی بزرگ شد. من و علی دایی رفقای قدیمی هستیم و سال‌ها با هم هم اتاق بودیم. در آنجا جر و بحث کردیم و من به علی گفتم به تو ربطی ندارد! البته قضیه همان شب جمع شد و همه چیز از نظر ما خاتمه یافت اما اینکه می‌گویند درگیری فیزیکی پیدا کردیم تحت هیچ شرایطی صحت ندارد.»

جالب اینکه گل دوم ایران مقابل استرالیا با پاس عالی علی دایی و ضربه رویایی خداداد حاصل شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kyea8