شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/21 05:58
استقلال | رضا میرزایی | جواد نکونام
کد خبر: 124435

این پدیده جذاب در یک قدمی استقلال | دست نکونام پرتر از قبل می شود

با رضایت جواد نکونام، رضا میرزایی بعد از رهایی کامل از بند مصدومیت به ترکیب تیم آبی اضافه می‌شود و به نظر می‌رسد در نیم فصل دوم قادر به حضور در اردوی تیم آبی خواهد بود.

به گزارش رصد ورزشی :رضا میرزایی ستاره استقلال است که فصل قبل رباط پاره کردحالا با رضایت جواد نکونام سرمربی استقلال، رضا میرزایی ستاره استقلال بعد از رهایی کامل از بند مصدومیت به ترکیب تیم استقلال اضافه می‌شود و به نظر می‌رسد در نیم فصل دوم قادر به حضور در اردوی تیم استقلال خواهد بود.


رضا میرزایی فصل گذشته و در هفته‌های پایانی با پارگی رباط مواجه شد و خیلی زود پای خودرا به تیغ جراحی سپرد. با گذشت ۵ ماه از این اتفاق تلخ وینگر سرعتی اصفهانی تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده و به زودی با بازگشت به تهران پا به پای آبی‌ها تمرین خواهد کرد. با روحیه خوبی که رضا میرزایی دارد به نظر در دور برگشت آماده حضور در ترکیب تیم آبی می‌شود و از هم اکنون باید از او به عنوان بازیکن جدید استقلال نام برد.

رضا میرزایی فصل گذشته در بازی‌هایی که درترکیب تیم استقلال به میدان آمد نمایش خوبی داشت. درخشان‌ترین بازی وی در برابر گل گهر بود که بعد از ورود به میدان یک گل زد و یک گل ساخت تا تیم استقلال بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ky66a