جمعه 07 مهر 1402 - 29 Sep 2023
ایران خودرو
کد خبر: 39183

ایران خودرو آتش به مالش زد | پیش فروش ایران خودرو ویژه مادران+جدول

شرکت خودروسازی ایران خودرو سهمیه‌ای ویژه برای مادران در نظر گرفته است. در این طرح قرار است دو خودروی پرطرفدار به قیمت نصف کارخانه به مادران اختصاص یابد.

ایران خودرو یک شرکت تولید کننده خودرو در ایران است. ایران خودرو در سال ۱۳۵۷ با هدف تولید و توسعه خودرو در کشور تأسیس شد و از آن زمان به بعد، با تولید محصولات متنوع خودرویی، موفق به جایگاه قابل توجهی در بازار داخلی و خارجی شده است.ایران خودرو با همکاری شرکت‌های بزرگ خودروسازی جهانی از جمله PSA و Suzuki، توانسته است محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی را تولید کند. محصولات ایران خودرو شامل خودروهای سواری، جاده‌ای، شاسی‌بلند، ون و کامیون می‌شود.همچنین، ایران خودرو در راستای توسعه فن‌آوری، به کار گیری تکنولوژی‌های پیشرفته و افزایش بهره‌وری در تولید، همواره در حال تلاش برای بهبود وضعیت خودروسازی در کشور است.

 

جزئیات پیش فروش ایران خودرو با عرضه دنا، پژو ۲۰۷ و سورن پلاس به نصف قیمت کارخانه ویژه مادران اعلام شد.

ایران خودرو در دومین پیش فروش از طریق سامانه یکپارچه خودرو سهمیه‌‌ای ویژه برای مادران در نظرگرفته است. مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌توانند با واریز نصف قیمت کارخانه خودروها ثبت نام اولیه خود را کامل کنند.

جدیدترین پیش فروش ایران خودرو برای مادران

دنا پلاس اتوماتیک با موتور شارژ، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و سورن پلاس دوگانه‌سوز خودروهای عرضه شده در طرح جدید ثبت نام خودرو مادران است. مشمولان می‌توانند با واریز کمتر از ۵۰ درصد بهای قیمت کارخانه ثبت نام خود را انجام دهند و هنگام تحویل که شهریورماه ۱۴۰۲ است مابقی وجه را پرداخت کنند.

جزئیات شرایط ثبت نام خودرو برای مادران

مادرانی که سال گذشته در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کردند و اسامی آنها به عنوان «بخش سوم اولویت اول پیش فروش خودرو طرح مادران» به شرکت ایران خودرو اعلام شده است می‌توانند در این طرح شرکت کنند. برای این مادران پیامک از سر شماره خودروسازی ایران خودرو یعنی ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ ارسال شده است.

همانطور که اشاره شد، قیمت نهایی خودروهای فروش ایران خودرو مادران 1402 مطابق قیمت روز موعد تحویل محاسبه می‌شود. فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی ir.ikco.esale واریز کند تا ثبت نام اولیه او کامل شود. عدم واریز کامل پیش پرداخت خودرو به معنای انصراف از طرح خواهد بود.

واریز وجه برای جدیدترین طرح فروش ایران خودرو از روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه شروع شده است و تا روز چهارشنبه هفته آینده یعنی بیستم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس آنچه تاکنون عنوان شده مادران دارای دو فرزند و بیشتر می‌توانند با انجام فرایند ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو طرح مادران از سهمیه ۵۰ درصدی خودروسازان استفاده کنند. اما نه همه مادران دارای دو فرزند و بیشتر. بلکه شرط مهم این است که فرزند دوم خانواده و یا بیشتر، از آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد متولد شده باشد.

ایران خودرو


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3koz6v