چهارشنبه 29 فروردین 1403 - 17 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/16 04:02
رونالدو | خواهر رونالدو | حاشیه های رونالدو
کد خبر: 33335

تهمت خواهر رونالدو به سرمربی پرتغال حاشیه ساز شد | اتهام فرناندو سانتوس چیست؟

خواهر کریستیانو رونالدو سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال را به تحقیر برادرش در دیدار برابر سوئیس متهم کرد.

رونالدو بازیکن افسانه ای و خوشنام کشور پرتغال است. رونالدو به تازگی حواشی زیادی در زندگی حرفه ای خودش داشته است و در تیم باشگاهی و ملی به مشکلات زیادی برخورد کرده است. منتقدین بر این باورند که کریستیانو رونالدو با افت شدیدی که در این مدت داشته است لیاقته بازیکردن در جام جهانی را برای پرتغال ندارد و فرناندو سانتوس با بازی ندادن به این استوره فوتبال در بازی دیشب خود حواشی زیادی درست کرده است.

رونالدو

خواهر کریستیانو رونالدو از تصمیم فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال برای نیمکت‌نشینی برادرش در بازی مرحله یک‌ هشتم نهایی جام جهانی 2022 برابر سوئیس انتقاد کرد.

پرتغال با پیروزی 6 بر یک برابر سوئیس به جمع هشت تیم برتر جام جهانی 2022 صعود کرد. رونالدوی 37 ساله از دقیقه 72 وارد زمین شد.

الما آویرو، خواهر رونالدو گفت: بله، رونالدو ابدی نیست و برای همیشه بازی نخواهد کرد. متأسفانه الان گل نمی‌زند. پرتغال به رونالدو نیازی ندارد. هر کاری که انجام داده دیگر مهم نیست و فراموش شده است. اکنون به او نیازی ندارند. این را به خاطر دارم و در آینده صحبت می‌کنم. این شرم‌آور است کسی را که این همه کار انجام داده تحقیر کنیم. 

منبع : تسنیم


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3koyzd