جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/18 17:06
سلبریتی هایی که در مراسم عروسی خود لباس مشکی پوشیدند
کد خبر: 34959

سلبریتی هایی که در مراسم عروسی خود لباس مشکی پوشیدند

خانم بازیگر تصمیم به سنت شکنی کرد و با انتخاب لباس عروس کاملا متفاوت برای مهم ترین شب زندگی اش، نامش را سر زبان ها انداخت.

بسیاری از سلبریتی ها همانند افراد معمولی ترجیح دادند که در مراسم عروسی خود لباس سفید به تن کنند؛ اما بعضی از این ستاره های سینما خواستند که سنت ‌شکنی کنند و لباس مراسم عروسی خود را به رنگ مشکی انتخاب کردند

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر جزء افرادی بود که یک پیراهن مشکی کاملاً دراماتیکی را در مراسم عروسی خود به تن کرد‌.‌ زمانی که او عروسی کرد، 22 سال داشت. متیو برودریک، همسر او نیز یک کت شلوار مشکی به تن کرد و آن ها با همین لباس ها مراسم عروسی خود را برگزار کردند.

البته بعدها که با این زوج در مورد مراسم عروسی شان مصاحبه کردند، گفتند که از انجام این کار پشیمان هستند. سارا هم در مصاحبه ای اعلام کرد که آرزو داشتم به قبل برمی گشتم و رنگ لباسم را سفید انتخاب می کردم؛ اما بالاخره کاری بود که در آن زمان تصمیم به انجام دادنش گرفتم.

سلبریتی هایی که در مراسم عروسی خود لباس مشکی پوشیدند

کلویی سونی

کلویی سونی هم جزء خانم هایی بود که تصمیم گرفت در مراسم عروسی خود یک پیراهن بلند با آستین های بلند همراه با جوراب شلواری بپوشد که همه این ست؛ رنگ مشکی داشت و اگر کسی لباس او را می دید، هرگز تصور نمی کرد که قرار است عروسِ این مراسم باشد. همسرِ سونی هم یک کت شلوار مشکی به تن کرد.

کریستن بل و داکس شپارد

کریستن بل و داکس شپارد هم جزء افرادی بودند که ترجیح دادند به جای لباس سفید مراسم عروسی، لباس مشکی به تن کنند. مراسم عروسی آن ها در سال 2013 برگزار شد. این دو ستاره معروف عکس با لباس های مشکی خود را در فضای اینستاگرام هم منتشر کردند.

سلبریتی هایی که در مراسم عروسی خود لباس مشکی پوشیدند

استوارت لافرتی و همسرش

استوارت لافرتی و همسرش هم جزء افرادی بودند که تصمیم گرفتند در مراسم عروسی شان لباس مشکی به تن کنند؛ حتی کفش های آن ها نیز کاملاً مشکی بود. آن ها عکس های خود را در فضای مجازی هم منتشر کردند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ko5jv