یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/19 10:59
آرش رضاوند | استقلال
کد خبر: 122383

آرش رضاوند به سیم آخر زد | ستاره استقلال شاکی شد

آرش رضاوند هافبک تیم استقلال اعتقاد دارد تعطیلات پی‌درپی لیگ روی کیفیت و عملکرد تیم‌ها و پایین آمدن جذابیت بازی‌ها تاثیر می‌گذارد.

آرش رضاوند بازیکن استقلال است آرش رضاوند جزو بازیکنان ثابت نکونام است و نکونام به آرش رضاوند علاقه زیادی دارد آرش رضاوند هافبک استقلال در خصوص شرایط آبی‌پوشان واکنش نشان داد آرش رضاوند اظهار داشت: شرایط تیمی ما خوب است و علیرغم شرایط بدی که در تعطیلات داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم اما با همه این‌ها تعطیلات پی‌درپی لیگ برای همه ما خسته کننده شده است چرا که با هر تعطیلی دوباره باید تمرینات بدنسازی را دنبال کنیم و تا روی فرم می‌آییم دوباره لیگ تعطیل می‌شود. در این شرایط کار ما هم سخت‌تر است و ای کاش بازی‌ها با وقفه کم‌تری برگزار می‌شد. این شرایط هم برای کادر فنی و هم برای ما بازیکنان سخت است و خیلی تکراری شده. 

وی در خصوص دعوت نشدن خود به تیم ملی گفت: نظری در این خصوص ندارم. به هر حال مربی تیم ملی تصمیم گیرنده نهایی است اما من تلاشم را می‌کنم تا به تیم ملی دعوت شوم. هدف من این است اول برای استقلال مفید باشم و بعد بتوانم به تیم ملی هم دعوت شوم.

رضاوند در ارتباط با کار کردن با نکونام اظهار داشت: آقا جواد مربی بزرگی است و در پیشرفت بازیکنان تاثیر دارد. من در فولاد هم تجربه کار کردن با ایشان را داشتم و الان هم افتخار می‌کنم که شاگرد این مربی با دانش و سختکوش هستم. 

این بازیکن در ارتباط با عملکرد خود در هفته‌های سپری شده اظهار داشت: اصلا نمی‌توانم در مورد عملکرد خودم حرفی بزنم. لیگ ما ۴، ۵ هفته را سپری کرده که آن هم با تعطیلات پی در پی همه ما را خسته کرده است. واقعا این حجم از تعطیلات آزار دهنده است و روی کیفیت همه تاثیر می‌گذارد. 

رضاوند در ارتباط با بازی با هوادار گفت: قطعا در این بازی هم هدف تیم ما برد است.  خیلی خوشحالم که بالاخره می‌توانیم هواداران مان را در ورزشگاه ببینیم. حضور آن‌ها در استادیوم همیشه قوت قلب ما بوده و با حمایت‌هایشان دلگرم‌تر می‌شویم. دلمان برای هواداران استقلال تنگ شده بود و شک نداریم که حضور آن‌ها در ورزشگاه می‌تواند به بهتر شدن شرایط مان کمک کند. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3k7z8x