شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/16 16:36
مهدی قایدی
کد خبر: 125933

مهدی قایدی روی ابرها | او خوشحال ترین بازیکن تیم ملی است

مهدی قایدی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت هاست.

به گزارش رصد ورزشی - مهدی قایدی بالاخره به تیم ملی دعوت شد. مهدی قایدی جام جهانی 2022 را از دست داده بود. مهدی قایدی ملقب به باشوی فوتبال ایران است. مهدی قایدی می خواهد حسابی در جام ملت ها بدرخشد. مهدی قایدی در اینباره مصاحبه ای هم انجام داد. 

به گزارش ایسنا ، مهدی قایدی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال اظهار کرد: دیروز بازی خیلی سختی با یک تیم خوب آفریقایی داشتیم. توانستیم نمایش قابل قبولی از خودمان ارائه کنیم و در نهایت هم با یک پیروزی بازی را پشت سر گذاشتیم.

او ادامه داد: هوای کیش تقریبا شبیه هوای قطر است. اینجا آمدیم که با شرایط آب‌وهوایی آشنا شویم و البته خیلی از بازیکنان با این شرایط آب‌وهوایی آشنا بودند. امیدوارم در قطر هم بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

مهاجم تیم ملی درباره شرایط خودش و انگیزه‌هایش افزود: به خاطر اردوهایی که دعوت نمی‌شدم انگیزه داشتم. تلاش کردم که در فهرست نهایی جام ملت‌ها باشم و خدا را شکر به لطف مربیان این اتفاق افتاد. امیدوارم بتوانم عملکردی را که در تیم باشگاهی داشتم برای تیم ملی هم تکرار کنم.

او درباره اتحاد و همدلی بین بازیکنان تیم ملی گفت: اینجا تیم باشگاهی نیست. همه وظیفه داریم برای سربلندی تیم ملی همدل باشیم. انگیزه‌های زیادی داریم. امیدوارم بتوانیم این را انگیزه‌ها را در بازی‌ها اجرا کنیم و به آنچه لیاقتمان است برسیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gzkv9