شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/07 05:31
مهدی قایدی | استقلال
کد خبر: 125381

ماجرای حضور مهدی قایدی در استقلال حقیقت دارد | بررسی خرید این شاه ماهی برای استقلال

در فضای مجازی شایعه شده است باشگاه استقلال در تلاش برای بازگردان مهدی قایدی به ترکیب تیم است و احتمالا این اتفاق در تعطیلات زمستانی رخ خواهد داد.

به گزارش رصد ورزشی :مهدی قایدی در اولین بازی خود برای استقلال در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶پس‌از درخشش مهدی قایدی در لیگ یک، باشگاه استقلال برای جذب مهدی قایدی دست به‌کار شد و مهدی قایدی در نهایت با قراردادی ۵ ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست. مهدی قایدی نخستین بازی رسمی خود برای این تیم را در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ در هفته دوم لیگ برتر در فصل ۹۷–۱۳۹۶ مقابل استقلال خوزستان انجام داد. وی در این بازی در دقیقه ۶۴ به‌جای امید نورافکن وارد زمین شد و با حرکات تکنیکی خود، نمایش درخشانی از خود نشان داد. از این رو هواداران استقلال به او لقب باشو کوچک را داده‌اند.
 
در فضای مجازی شایعه شده است باشگاه استقلال در تلاش برای بازگردان مهدی قایدی به ترکیب تیم است و احتمالا این اتفاق در تعطیلات زمستانی رخ خواهد داد.

بازگشت مهدی قائدی به ترکیب تیم استقلال شاید با استقبال این تیم و سرمربی مواجه شود اما واقعیت این است که از سوی باشگاه هیچ صحبتی با مهدی قایدی نشده. از سویی این بازیکن به صورت قرضی راهی اتحاد کلبا شده و تا آخر فصل در این تیم ماندنی است. بر اساس قانون یک بازیکن در جریان فصل نمی‌تواند به دو تیم به عنوان بازیکن قرضی ملحق شود.

به‌واقع قانون این اجازه را نمی‌دهد که استقلال در تعطیلات زمستانی مهدی قائدی را در اختیار بگیرد. هر چند همان‌طور که گفته شد اصلا از سوی باشگاه استقلال و جواد نکونام صحبتی با مهدی قائدی نشده است.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل برای حفظ مهدی قائدی و محمد محبی خیلی تلاش کرد اما قانونی وضع شد مبنی بر این‌که لژیونرها نمی‌توانند به عنوان بازیکن قرضی برای تیم‌های لیگ برتری بازی کنند و خرید قطعی این بازیکنان هزینه‌های زیادی برای استقلال به همراه می‌داشت که همین موجب شد تا آبی‌ها به بهانه رعایت سقف قرارداد قید جذب این دو بازیکن را بزنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gzdb9