چهارشنبه 23 خرداد 1403 - 12 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/24 10:45
فروش فوق العاده ایران خودرو | فروش ویژه ایران خودرو | فروش فوری ایران خودرو
کد خبر: 36833

اسامی برندگان فروش فوق العاده ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو انجام شد

جزئیات برندگان و قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : پیش فروش ایران خودرو انجام شده است و قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو نیز متقاضیان زیادی نیز داشته است در ادامه جزئیات کامل از پیش فروش ایران خودرو را می خوانید .

به دنبال اینکه از ظهر امروز دوشنبه (۲۴ بهمن ماه) نتایج قرعه‌کشی سی‌ودومین مرحله از فروش محصولات ایران‌خودرو مشخص شده و ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانستند از وضعیت برنده شدن یا نشدن خود از طریق حساب کاربری خود اطلاع پیدا کنند، اکنون لیست منتخبان هر سه طرح (عادی، دهمین فروش ویژه مادران و ششمین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده) بر روی سایت این گروه خودروسازی بارگذاری شده است.

 سی‌ودومین طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو که از آن به عنوان بزرگترین طرح پیش‌فروش این گروه صنعتی یاد شد، به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب، با عرضه چهار محصول  این شرکت (وانت آریسان دوگانه‌سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷) به مدت ۱۰ روز (تا پایان ۲۲ بهمن ماه) برگزار شد؛ همزمان با این طرح دهمین طرح ویژه مادران و ششمین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده برگزار شد.

قرعه‌کشی این طرح روز گذشته (یکشنبه ۲۳ بهمن ماه) برگزار شد.

در این مرحله از فروش محصولات ایران‌خودرو، یک میلیون و ۸۱۴ هزار و ۵۷۹ نفر در مجموع سه طرح (عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده) برای ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو شرکت کردند.  

در طرح مختص متقاضیان عادی ۹۳۹ هزار و ۸۷۲ نفر برای ۴۰ هزار خودرو ثبت درخواست کرده‌ بودند که از تعداد متقاضیان، ۹۸۲ نفر برای وانت آریسان ثبت‌نام کرده که با توجه به ظرفیت ۱۲ هزار دستگاهی این خودرو، همه ثبت‌نام‌کنندگان بایستی برنده اعلام شده باشند.

همچنین ۶۵۴ هزار و ۲۷۵ دستگاه برای ۳۶۰۰ دستگاه پارس سفارشی، ۱۴۴ هزار و ۲۶ نفر برای ۱۲ هزار دستگاه راناپلاس و ۱۴۰ هزار و ۵۹۸ نفر برای ۱۲ هزار و ۴۰۰ دستگاه سورن‌پلاس ثبت‌نام کرده‌ بودند.

آمار ثبت‌نام‌ها و ظرفیت سه طرح از لینک قابل مشاهده است.  

با توجه به انجام فرایند قرعه‌کشی، همه شرکت‌کنندگان (برنده و غیربرنده) می‌توانستند از ابتدای بامداد امروز به وجوه حساب وکالتی خود دسترسی داشته باشند تا چنانچه برنده شدند با تکمیل وجه مابه‌التفاوت ۹۰ میلیون تومان تا مبلغ علی‌الحساب خودرو  واریز آن به حساب ایران‌خودرو اقدام کنند یا چنانچه هم برنده نشدند وجوه از مسدود ماندن، خارج شود.  

اعلام نتایج به منتخبان تا ظهر امروز به طول انجامید و سپس پیامک برای منتخبان ارسال شد؛ ضمن اینکه شرکت‌کنندگان می‌توانستند، از نتیجه برنده شدن یا نشدن خود از طریق حساب‌های کاربری‌شان در سایت فروش ایران‌خودرو از وضعیت خود مطلع شوند.

حال از لحظاتی پیش، لیست منتخبان بر روی سایت این گروه خودروسازی در بخش لیست برندگان قرعه‌کشی بارگذاری شده است.

گفتنی است که موعد تحویل تمامی ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو از تیرماه تا اسفندماه ۱۴۰۲ تعیین شده و بدین ترتیب پنج الی ۱۳ ماه آینده در نظر گرفته شده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gkvl5