جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/08/17 00:41
رونالدو | رونالدو و همسرش | چهره واقعی همسر رونالدو
کد خبر: 30457

عکس لو رفته از همسر رونالدو قبل از ثروتمند شدن | تغییر چهره اساسی همسر رونالدو با پول!

جورجینا رودریگز، نامزد رونالدوی معروف تصویری از دوران فروشندگی خود برای برند گوچی و روزهای قبل از آشنایی با کریستین رونالدو منتشر کرد

رونالدو بازیکن مطرح و خوشنام کشورمان است که توانست با حضور در منچستر یونایتد به شهرت برسد و نامی ماندگار در فوتبال دنیا تبدیل شود. رونالدو بعد از شهرت در منچستر به تیم رئال مادرید پیوست و توانست به شهرت خودش اضافه کند و بزرگترین بازیکن فوتبال دنیا شود. رونالدو بعد از رئال مادرید به تیم یوونتوس پیوست که این قرارداد دوامی نداشت و ایشان باز هم به تیم اول خود یعنی منچستر یونایتد برگشت و در حال حاظر در لیگ انگلیس بازی می کند.

رونالدو

جورجینا رودریگز ، نامزد رونالدوی معروف تصویری از دوران فروشندگی خود برای برند گوچی و روزهای قبل از آشنایی با کریستین رونالدو منتشر کرد که در این بخش مشاهده می کنید.

جورجینا که خیلی ها او را سیندرلای واقعی می نامند پیش از نامزدی با بهترین فوتبالیست دنیا، کریستین رونالدو ، فروشنده ساده ای بود که به گفته ی خودش روزی که به دلیلی بیش از ساعت کاری در فروشگاه مانده بود برای اولین بار رونالدو را ملاقات کرد و همین دیدار باعث آشنایی آنها و ادامه ماجرا که درحال حاضر به نامزدی آنها منتهی شده است، ختم شد.

جورجینا در صفحه رسمی اش، تصویری از دوران قبل از معروفیت و میلیاردر شدنش به لطف آشنایی با ستاره دنیای فوتبال، منتشر و ماجرای اولین دیدارش با رونالدوی بی نظیر را برای بار چندم بازگو کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gkqnd