سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/20 03:24
استقلال
کد خبر: 40781

چهره محبوب استقلال زیر تیغ جراحی | سنگربان آبی پوشان در بیمارستان

یکی از چهره های پیشکسوت و محبوب تیم استقلال به تازگی یک عمل جراحی انجام داده است.

پیشکسوت تیم استقلال به تازگی یک عمل جراحی انجام داد. منصور رشیدی بازیکن محبوب روزهای دور استقلال است. چند نسل از هواداران استقلال با وی خاطره دارند. این چهره محبوب هواداران استقلال به تازگی زیر تیغ جراحی رفته است.

یکی از پیشکسوتان خوشنام استقلال که چند نسل از هواداران این تیم با آن خاطره دارند قطعا منصور رشیدی است. این چهره محبوب استقلالی‌ها به تازگی زیر تیغ جراحی رفته است.

به گزارش خبر ورزشی، سنگربان آبی پوشان دهه‌های گذشته که چند سال هم  به عنوان مربی دروازه‌بانان استقلال در کادر فنی این تیم حضور داشت و با استقلال توانست قهرمانی در لیگ آزادگان و جام حذفی را جشن بگیرد. منصورخان در دوران سرمربیگری افشین قطبی مربی دروازه بانان تیم ملی شد تا در کنار این سرمربی پرسپولیسی به  جام ملت‌های ۲۰۱۱ برود. منصور رشیدی همین چند روز قبل به خاطر بیماری آب مروارید زیر تیغ جراحی رفت و چشمان خود را عمل کرد به همین خاطر این روزها باید با احتیاط بیشتری رفتار کند تا چشمانش دچار عفونت نشوند.

البته خوشبختانه کادرپزشکی معالجه منصورخان عمل را موفقیت‌آمیز توصیف کرده‌اند و به احتمال خیلی زیاد ظرف چند روز آینده بدون هیچ مشکلی زندگی عادی خود را دنبال خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gkl69