یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/06 11:39
سرمربی پرسپولیس
کد خبر: 128208

برای دهمین بار گزینه های سرمربی پرسپولیس اعلام شدند! | انتخاب از بین این 3 نفر

باشگاه پرسپولیس یک بار دیگر اعلام کرد گزینه های سرمربی گری در این تیم مشخص هستند.

به گزارش رصدورزشی - سرمربی پرسپولیس هنوز انتخاب نشده است. انتخاب سرمربی پرسپولیس برای مدیران پرسپولیس واقعا مشکل است. آنها در چند هفته اخیر بارها اعلام کردند چه گزینه هایی برای سرمربی پرسپولیس مدنظر آنها است. سرمربی پرسپولیس اما قرار است از بین سه گزینه نهایی معرفی شود. سرمربی پرسپولیس چه کسی خواهد بود؟

به گزارش ورزش سه ، در حالی‌که رضا درویش روز سه‌شنبه گفته بود که حداکثر تا 48 ساعت دیگر سرمربی پرسپولیس معرفی خواهد شد، حالا یک روز بعد از این موعد، او بار دیگر زمان اعلام نام سرمربی را تمدید کرده است.

رضا درویش در گف‌وگوی کوتاهی که با خبرنگاران داشت، تاکید کرد که آنها به دنبال استخدام سرمربی جدید هستند و در عین حال شرایط اوسمار لاس ویه‌را را نیز دنبال خواهند کرد.

این در شرایطی است که پرسپولیس راهی اردوی ابوظبی شده و البته با حذف تیم ملی عمان، برانکو ایوانکوویچ نیز کاملا در دسترس پرسپولیس قرار دارد و به نظر می‌رسد با حذف عمان، معادلات برای انتخاب سرمربی جدید تغییر کرده باشد.

نکات مصاحبه رضا درویش:
* اوسمار لاس ویه‌را یکی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس است.
* احتمال استخدام برانکو از بین نرفته و او هم شانس سرمربیگری دارد.
* سرمربی بعدی پرسپولیس تا دو روز آینده معرفی خواهد شد.
* پرسپولیس یک گزینه دیگر برای هدایت دارد که درویش نامش را اعلام نکرده است.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص زمان اعلام سرمربی جدید پرسپولیس به خبرنگاران گفت: انشالله ظرف یکی دو روز آینده سرمربی مشخص خواهد شد.

او در پاسخ به سوالی پیرامون شرایط برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: اجازه بدهید صحبت از کسی نکنیم.

درویش در پاسخ به این سوال که آیا شانس برانکو برای تصدی بر هدایت قرمزها از بین رفته؟ گفت: نه خیر، منتفی نشدند و تا یکی دو روز بعدی مشخص خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص این شایعه که آیا سیدجلال حسینی به‌عنوان مدیرفنی انتخاب خواهد شد؟ عنوان کرد: نه او همان مربی است.

رضا درویش در مورد احتمال سرمربیگری اوسمار ویه‌را نیز گفت: ایشان هم جزء کاندیداست، سه کاندید داریم و ایشان یکی از آن سه نفر است.

بسیاری تصور می‌کنند نفر سوم این لیست، پاکو لوپز، سرمربی 56 ساله اسپانیایی است که بعد از درخشش در لوانته و گرانادا به پرسپولیس پیشنهاد شده است. جالب اینکه او این فصل هم در لالیگا حضور داشت و حالا بعد از اخراج از گرانادا گزینه سرخ‌پوشان خواهد بود.

با این حال و باتوجه به سفر سرخ‌پوشان به ابوظبی، حالا باید منتظر خبر نهایی در مورد سرمربیگری این تیم ماند: تبدیل سرمربیگری اوسمار از موقت به دائم، امضای قرارداد با برانکو یا شاید هم معرفی یک چهره جدید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ex85y