سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/16 12:47
تیم ملی | کاپیتان تیم ملی
کد خبر: 122208

طلسم شدن کاپیتان تیم ملی

ملی پوش ایرانی فاینورد با وجود حضور کوتاه مدت مقابل زوله نمایش تاثیرگذار و خطرناکی داشت.

به گزارش رصد ورزشی : در چارچوب مسابقات هفته هشتم لیگ اردیویسه هلند، تیم فوتبال فاینورد در حالی که مثل دیدارهای قبل علیرضا جهانبخش را در ترکیب اولیه نمی‌دید و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۳:۴۵ امروز (به وقت ایران) در استادیوم مک‌تری پارک مقابل زوله رده یازدهمی قرار گرفت.

سانتیاگو خیمنز، مهاجم مکزیکی و بهترین لیگ اردیویسه هلند موفق شد در دقایق ۲۱ و ۵۴ دو گل برای فاینورد به ثمر رساند و در شرایطی که بازی همچنان در دست این تیم بود، علیرضا جهانبخش نیز به خط حمله اضافه شد.

ستاره ایرانی فاینورد که پیش از این در یک مسابقه حضور ثابت داشته و در دو دیدار لیگ اردیویسه به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بود، در دقیقه ۷۶ به ترکیب تیمش مقابل زوله اضافه شد که نزدیک بود خیلی زود هم گلزنی کند، اما بدشانسی بزرگی آورد.

علیرضا جهانبخش در دقیقه ۷۹ پس از اینکه در سمت راست زمین صاحب توپ شد و به محوطه جریمه زوله رسید، با شوت تماشایی پای راست اقدام به گلزنی کرد که ضربه پرقدرت او به تیرک افقی دروازه خورد و صدای آن در ورزشگاه مک‌دری پارک پیچید.

جهانبخش دو دقیقه پس از اینکه با این شوت محکم سعی در گلزنی داشت و ضربه‌اش پس از برخورد به تیرک دفع شد، بازهم مقابل زوله خطرناک ظاهر شد که این بار موقعیت‌سازی او با اختلاف کم از کنار تیرک به بیرون رفت تا این ستاره ایرانی با بدشانسی یک بازی دیگر را بدون گلزنی یا پاس گل  پشت سر بگذارد.

تیم فوتبال فاینورد در نهایت با حضور تعویضی علیرضا جهانبخش توانست به پیروزی دو بر صفر مقابل زوله دست پیدا کند تا ۲۰ امتیازی شود و موقتا بالاتر از توئنته و آلکمار در رده دوم جدول لیگ اردیویسه هلند قرار بگیرد.

ملی پوش ایرانی فاینورد که در ۲۸ مسابقه فصل گذشته لیگ اردیویسه هلند پنج گل به ثمر رسانده و هفت پاس گل داده بود، در یک بازی ثابت و سه حضور تعویضی در این فصل هنوز این کار را انجام نداده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ep6ay