چهارشنبه 05 مهر 1402 - 27 Sep 2023
کد خبر: 21056

مدیرعامل سایپاپرس از ثبت رکورد تولید مجموعه بدنه های کوییک خبر داد

شرکت سایپاپرس با تولید 800 عدد از مجموعه بدنه های جانبی کوییک در یک شیفت به رکورد جدیدی دست یافت.

سیدمهدی حسینی پور، مدیرعامل شرکت سایپاپرس ضمن اعلام این خبر، گفت: شرکت سایپاپرس به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت تولید قطعات و مجموعه های پرسی بدنه خودرو در کشور با اتکا به نیروهای متخصص و جوان و به منظور تحقق شعار سال و در راستای اهداف و برنامه های گروه خودروسازی سایپا و افزایش میزان عبور مستقیم تولید، با تلاش و همدلی تمامی همکاران و کارگران متعهد ،800 عدد مجموعه بدنه های جانبی را در یک شیفت تولید کرد و رکورد جدیدی به ثبت رساند.

او افزود: افزایش تولید این قطعات برنامه کلان گروه سایپا در کسب رضایت مشتریان را محقق کرده که این موفقیت مرهون تلاش، همت و همدلی تمامی همکاران در واحدهای مختلف بوده است.

حسینی پور گفت: از مهمترین دلایل رشد تولید مجموعه بدنه های کوییک می توان به اجرای برنامه های بهبود راندمان، افزایش کیفیت در راستای تحقق سیاست های کلان گروه سایپا درخصوص افزایش تیراژ تولید خودروی کوییک، افزایش بهره وری و کاهش توقفات مجاز و غیر مجاز اشاره کرد.

مدیرعامل سایپاپرس افزود: درحال حاضر تولید مجموعه بدنه های جانبی خودروی کوییک در شرکت سایپاپرس با سطح کیفی بسیارخوب در حال تولید است و اجرای سیاست های تولیدی گروه سایپا و استفاده مناسب از ظرفیت های تولیدی و پشتیبانی باعث ثبت این رکورد شده است.

حسینی پور تصریح کرد: این موفقیت با برنامه ریزی صورت گرفته و تکیه بر ارتقای سطح کیفی محصولات و استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های همکاران پرتلاش سایپاپرس حاصل شده است.

مدیرعامل شرکت سایپاپرس اضافه کرد: بدون شک تلاشگران سایپاپرس در عرصه تولید با تمام توان، در راستای کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری، تولید محصولات منطبق با استانداردهای ابلاغی گروه سایپا، در راستای ارتقاء کیفیت، استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژی و جلب رضایت مشتریان تلاش خواهند کرد.

 

سایپانیوز


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ekvqp