پنج‌شنبه 03 خرداد 1403 - 23 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/22 02:10
قیمت خودرو
کد خبر: 37632

قیمت خودرو امروز 22 اسفند 1401 | قیمت این خودرو پرطرفدار 80میلیون ارزان شد

روند نزولی قیمت خودرو همچنان ادامه دارد. به طوری که خودروی لاماری ایما طی یک روز 80 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به دو میلیارد و 70 میلیون تومان رسید.

قیمت خودروهای ایران خودرو بستگی به نوع و مدل آنها دارد. همچنین عواملی مانند تجهیزات اضافی، سال ساخت، رنگ خودرو و... نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر از قیمت خودروهای ایران خودرو، می‌توانید به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید و یا با مراجعه به دفتر فروش آنها، از مشاوران فروش اطلاعات بیشتری درباره قیمت هر مدل خودرو جویا شوید. همچنین می‌توانید در سایت‌های خودروسازی و فروش خودرو، قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 قیمت خودرو روز دوشنبه، 22 اسفند ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی همراه شد.

گرچه طی هفته‌های گذشته قیمت خودرو با سرعت زیادی روند صعودی را طی کرد، اما از چند روز گذشته با آغاز ریزش قیمت دلار بازار خودرو هم دنده معکوس کشید و قیمت برخی مدل‌ها کاهش یافت.

به نظر می‌رسد اکنون این بازار ارز است که هیجانات خود را بلافاصله در بازار خودرو هم تخلیه می‌کند؛ اما این هیجانات در زمان سقف‌شکنی‌های دلار شدت و سرعت بیشتری دارد تا زمان کف‌نشینی ارز. چراکه از زمان رکوردشکنی قیمت دلار تا امروز، قیمت این ارز 14 هزار تومان کاهش پیدا کرد؛ یعنی ریزش حدود 22 درصدی قیمت‌ها، با این حال ریزش قیمت انواع خودرو تقریباً در محدوده یک درصد است.

در سایت‌های خرید و فروش قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

پراید 111 که هفته‌های گذشته روند افزایش قیمت را در پیش گرفته بود، امروز پنج میلیون تومان گران و در نرخ 345 میلیون تومان عرضه شد.

پژو ۲۰۷i که روزها بود با جهش قیمت همراه شد و قیمت آن در بازار افزایش یافت، امروز 18 میلیون تومان ارزان و در نرخ 628 میلیون تومان عرضه شد.

قیمت دنا پلاس هم با 15 میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته در  نرخ 760 میلیون تومان عرضه شد.

پژو پارس سال، مدل ۱۴۰۰ که در روزهای گذشته جهش قیمتی زیادی را تجربه کرد، امروز 17 میلیون تومان ارزان شد و  به نرخ 471 میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز با 15 میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته همراه شد و نرخ 505 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3egopy