یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/24 00:33
تعطیلی مدارس فردا | تعطیلی مدارس البرز فردا | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس البرز دوشنبه
کد خبر: 36808

فوری مدارس البرز تعطیل شد | تعطیلی مدارس البرز دوشنبه 24 بهمن ماه

جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه 24 بهمن ماه مشخص شد .

تعطیلی مدارس البرز سوالاتی برای ساکنین این شهر ایجاد کرده است به علت برودت هوا و بارش سنگین برف تعطیلی مدارس البرز در دستور کار آموزش و پرورش برای روز دوشنبه قرار گرفت . برخی شهر های دیگر از جمله قزوین ، همدان ، اردبیل ، کرمانشاه نیز با تعطیلی مدارس روبرو بودند در ادامه جزئیات کامل از تعطیلی مدارس البرز را می خوانید . تعطیلی مدارس به علت تداوم بارش برف و لغزندگی و یخ زدگی بوده است مدارس البرز فردا دوشنبه 24 بهمن ماه نیز غیرحضوری می باشد . 

 

مدارس ابتدایی البرز تعطیل شد 

استانداری البرز:

به علت بارش برف و سرمای هوا، روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه نوبت صبح مدارس ابتدایی استان به صورت غیرحضوری خواهد بود.

 

علت اعلام نشدن تعطیلی مدارس با وجود برودت هوا چیست ؟

​قطع به یقین صبح فردا، تهران شاهد یخبندان شدید در کنار انباشت برف در تمام مسیرهای تردد شهری و بین‌شهری خواهد بود حال با این اوصاف، سؤال اساسی از مسؤلان مربوطه این است که چرا هنوز هیچ تصمیمی برای تعطیلی مدارس در روز دوشنبه اتخاذ نشده است؟! - اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تقریباً تمام شهرهای استان تهران طی روزهای اخیر شاهد بارش برف سنگین بوده و از صبح امروز بارش مستمر برف آغاز شده و تا به این ساعت تمام نقاط شهر تهران از شمال تا جنوب یکدست سفیدپوش شده و این وضعیت در تمام شهرستان‌های استان تهران نیز صادق است.

بارش سنگیم برف، امروز تعطیلی اکثر مدارس در نوبت صبح و عصر در استان را در پی داشت.

با وجود ادامه بارش برف در شهر تهران و  اعلام هواشناسی استان تهران مبنی بر اینکه "در همه ایستگاه‌های شهرستان‌های استان تهران، بارش برف ادامه دارد و انتظار می‌رود شرایط بارشی تا نیمه شب و صبح فردا دوشنبه 24 بهمن ادامه‌دار باشد" اما تا به این لحظه، تصمیمی برای تعطیلی مدارس استان تهران اتخاذ و اعلام نشده است!

قطع به یقین صبح فردا، تهران شاهد یخبندان شدید در کنار انباشت برف در تمام مسیرهای تردد شهری و بین‌شهری خواهد بود حال با این اوصاف، سؤال اساسی از مسؤلان مربوطه در استانداری تهران و آموزش و پرورش این است که چرا هنوز هیچ تصمیمی برای تعطیلی مدارس در روز دوشنبه اتخاذ نشده است؟

آیا بازهم برای فردا باید شاهد اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس، آن هم پس از حضور صبحگاهی دانش‌آموزان و معلمان در مدارس باشیم؟!

باید خطاب به مسؤلان مربوطه گفت که وضعیت جوی فردا و یخبدان معابر از عصر امروز به خوبی و وضوح قابل پیش‌بینی بوده و اعلام تعطیلی مدارس در روز دوشنبه، حداقل تصمیم مدبرانه در این شرایط جوی بود که می‌توانست عصر امروز اعلام شود اما متاسفانه تا به این ساعت، خلاف آن را شاهد بوده‌ایم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3egnl9