سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/19 06:41
الهام حمیدی
کد خبر: 33532

عکس دختر الهام حمیدی پخش شد | شاکی شدن الهام حمیدی از منتشر شدن عکس دخترش

عکسی از دختر نوزاد الهام حمیدی در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

عکسی از دختر نوزاد الهام حمیدی در شبکه های اجتماعی منتشر شد.الهام حمیدی بازیگر مطرح و خوشنام کشورمان است که در تاریخ 8 آذر 1356 در تهران متولد شده. الهام حمیدی یک ازدواج ناموفق قبل از شهرت داشته است. وی در حال حاظر با علیرضا صادقی ازدواج کرده است و ثمره ازدواجشان یک پسر به نام الوین و یک دختر تازه متولد شده می باشد. الهام حمیدی با بازی در سریال مسافری از هند توانست به شهرت برسد. 

 

الهام حمیدی

الهام حمیدی

 

بیوگرافی کامل الهام حمیدی

نام : الهام حمیدی

زمینه فعالیت : بازیگر

متولد : 8 آذر 1356 تهران

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

محل زندگی : تهران

شروع فعالیت : 1380 تاکنون

همسرها : علیرضا صادقی(همسر دوم)

قد : 166 سانتیمتر

فرزندان : الوین صادقی و یک دختر

الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است

 

 

الهام حمیدی

 

تحصیلات و خانواده

فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است.

من حسابداری را دوست نداشتم حتی می توانم بگویم از آن متنفر بودم؛ اما به اجبار حسابداری خواندم. بعد از حسابداری کلاس های آزاد بازیگری رفتم و در مسیر بازیگری کارم را ادامه دادم.

حمیدی علاوه بر بازیگری مدتی طراحی مزون لباس داشت و دوبار نیز تابحال ازدواج کرده است.

وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.او دو برادر کوچکتر از خود دارد.

ازدواج اول و طلاق

خانوم الهام حمیدی اولین بار در سال 1376 در سن 20 سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد ، اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد.

 

 

 

 

ازدواج دوم با علیرضا صادقی

بار دوم بعد از نزدیک به 21 سال مجردی در 13 بهمن 97 خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد نام همسر او علیرضا صادقی می باشد.

نحوه آشنایی و ازدواج

من خودم از فاز ازدواج بیرون آمده بودم. تا اینکه من و همسرم جایی همدیگر را دیدیم و آشنا شدیم. بعد از مدتی همسرم از من خواستگاری کرد و از او خواستم که مدتی باهم آشنا شویم و خانواده ها در جریان باشد. بعد هم با هم ازدواج کردیم.شغل شوهرم آزاد است و در حوزه آلومینیوم کار می کند.

 

 

 

فرزندان

خانم حمیدی در 14 خرداد 1399 خبر به دنیا آمد فرزند پسرش بنام الوین را رسانه ای کرد که نام خاص این پسر برای طرفداران ایشان جالب بود.

فرزند دوم ایشان یک دختر روز 22 مهر 1400 چشم به جهان گشود!

آغاز فعالیت

از سال 78 کار هنری را آغاز کردم. پدرم بازنشسته و مادرم خانه دار است. من در خانواده ای رشد یافتم که مهر و محبت در آن موج می زد.

 

 

الهام حمیدی

 

خاطرات زیر تیغ

زیر تیغ یک اتفاق معجزه وار برای من بود؛ زمانی که من وارد بازیگری شدم ، به خیلی چیز ها فکر می کردم و انرژی می گرفتم. همیشه می گویند که انرژی مثبت بدهید ، آن را دریافت می کنید. من آن سال ها وقتی از بازیگر مورد علاقه مرد و زن از من می پرسیدند ، همیشه از آقای پرستویی و خانم معتمدآریا اسم می آوردم. زمانی که سریال زیر تیغ کلید خورد و من نقش دختر آن ها را بازی کردم ، باورم نمی شد. ما هفت ماه کنار هم زندگی کردیم و من در پشت صحنه زیر تیغ خیلی چیز ها یاد گرفتم.

کدبانو و آشپز

بسیار کدبانو و خانه دار است.آشپزیاش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

 

 

الهام حمیدی

 

خیلی دور خیلی نزدیک

این فیلم اولین کار سینمایی من بود. این پروژه هم برای من مثل دانشگاه بود. من در آن فیلم باید با لهجه صحبت می کردم و حتی حق نداشتم در پشت صحنه عادی صحبت کنم. من و منشی صحنه هم اتاق بودیم و او می گفت تا صبح در خواب حرف می زنی. فکر می کرد من با موبایل صحبت می کنم. خیلی استرس داشتم که لهجه درست باشد و تمام دیالوگ ها را در خواب و بیداری با لهجه می گفتم.

در سال 1384 برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» ، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن ، از جشن خانه سینما گردید.

فعالیتهای هنری

از مجموعه های تلوزیونی که حمیدی در آنها به ایفای نقش پرداخته است؛ می توان از «مسافری از هند» ، «زیر تیغ» ، «آخرین دعوت» «شوق پرواز» و «یوسف پیامبر» نام برد.

او همچنین بازی در فیلم هایی نظیر «بچه های ابدی» ، «ملک سلیمان» و «گهواره ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد.

 

 

الهام حمیدی

 

توجه به زیبایی

آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید های زندگی ام می دانم.

برایم مهم نیست لباسم حتی گرانقیمت نباشد اما مهم است که لباس خاص و مناسبی بپوشم چهره سرمایه یک بازیگر است و مرد و زن هم ندارد و برای حفظ این سرمایه باید تلاش کرد.

مخالف عمل زیبایی هستم

من مخالف عمل های زیبایی هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می دهم و از کرم ها و لوسیون ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می کنم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3egd7a