یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/08 07:25
معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا خبر داد:
کد خبر: 36132

گروه سایپا در ٤ بهمن ماه رکورد کل تولید سال ١٤٠٠ را شکست

معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در اواخر سال گذشته بر اساس اهداف تعیین شده از سوی مدیرعامل گروه مبنی بر افزایش تولید در سال ١٤٠١، استراتژی خود را بر همین اساس تعیین و تمامی تامین کنندگان و قطعه سازان را مکلف به اجرای آن کرد.

مسعود پروین گفت: این گروه خودروسازی با وجود خروج ٣ محصول پرتیراژ تیبا، تیبا٢ و ساینا از سبد محصولات، توانست در ٤ بهمن ماه سال جاری با تولید 398 هزار و  ١١١ دستگاه خودرو از کل تولید سال ١٤٠٠ گروه سایپا با تولید 397 هزار و  ٨٠ دستگاه  عبور کند.

 او افزود: این رکوردشکنی حاصل برنامه ریزی انجام شده در ابتدای سال جاری و اجرا در سایت های تولیدی و تامین کنندگان و بر اساس اهداف تعریف شده از سوی مدیریت ارشد سازمان صورت پذیرفت و نتیجه آن رکوردشکنی های متعدد طی ماه های گذشته بوده است.

 معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در زمان های مختلف طی سال جاری، ٣ سایت تولیدی این گروه خودرو سازی توانست  از رکورد تولید سال گذشته عبور کند. در همین رابطه سایت بن رو در ٢ آبان با تولید 23 هزار و  ٦٠٠ دستگاه خودرو، سایت سایپا دیزل در ٢٨ آبان با تولید هزار و ١٠٥ دستگاه خودرو و سایت پارس خودرو در ٨ دی ماه با تولید 103 هزارو  ١٥٩ دستگاه خودرو  توانستند رکورد کل سال گذشته خود را بشکنند.

او افزود: علاوه بر این گروه خودروسازی در ٦ آذرماه سال جاری توانسته با تولید 20 هزار و  ٨٦٩ دستگاه شاهین، از رکورد تولید این محصول استراتژیک نیز عبور کند.

 

سایپانیوز


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3eg5ov