دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/28 11:58
سروش رفیعی | پرسپولیس | امیر قلعه نویی
کد خبر: 122976

ستاره پرسپولیس ملی پوش می شود ؟ | سروش رفیعی زیر ذره بین امیر قلعه نویی

سروش رفیعی در هفته های اخیر یکی از بازیکنان موثر تیم پرسپولیس در خط میانی بوده است. هر چند اشتباه او در بازی با ذوب آهن منجر به باز شدن دروازه سرخ ها شد.

سروش رفیعی مقابل پیکان درخشید. اشتباه سروش رفیعی در بازی با ذوب آهن از جمله اتفاقات اجتناب ناپذیر در فوتبال است که ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد و این اشتباه بازی های خوب سروش رفیعی را در ترکیب تیم پرسپولیس زیر سوال نمی‌برد. از اردوی تیم ملی خبر می‌رسد، امیر قلعه‌نویی قصد دارد بحت دعوت از سروش رفیعی به اردوی تیم ملی را در بازی های بعدی مورد بررسی قرار دهد و در صورت صلاحدید سروش رفیعی را به اردوی بعدی دعوت کند.

سروش رفیعی در مورد حضور دوباره خود در اردوی تیم ملی می‌گوید: من هم به اندازه بچه‌ها یا کمتر از آنها، در قهرمانی‌های فصل قبل پرسپولیس نقش داشتم. بحث تیم ملی، یک مسئله ملی است و من تمام تلاش خودم را می‌کنم و هنوز هم برای دعوت به تیم ملی امیدوار هستم. آقای قلعه‌نویی را می‌شناسم و از قبل هم با خواسته ایشان آشنا هستم. من باید تمام توانم را تا آخرین لحظه بگذارم و اگر ایشان صلاح بدانند، به تیم ملی دعوت می‌شوم و خیلی خوشحال خواهم شد و پس از آن تمام توانم را برای تیم ملی  می‌گذارم؛ در غیر این صورت فقط برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بهترین نتایج را در جام ملت‌های آسیا بگیرند.

گفته می‌شود برای یکی از اردوها تنها بازیکنان داخلی حاضر می‌شوند و لژیونرها حضور نخواهند داشت و در این اردو سروش رفیعی شانس زیادی برای دعوت به اردوی تیم ملی دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39ozxw