جمعه 10 آذر 1402 - 01 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/03/26 00:53
تجاوز
کد خبر: 41252

سکوت فوتبالیست متهم به تجاوز شکست | این یک رابطه توافقی بود

دنی آلوز که از ۲۰ ژانویه به اتهام تجاوز در زندانی در بارسلونا حبس است، سکوت طولانی خود را شکست.

سکوت فوتبالیست متهم به تجاوز شکست. دنی آلوز که متهم به تجاوز است گفت که این یک رابطه توافقی بوده است. دنی آلوز به اتهام تجاوز در زندانی در بارسلونا در حبس است. دادگاه با درخواست این فرد متهم به تجاوز برای آزادی موقت مخالفت کرده است.

سه روز پیش دادگاهی در شهر بارسلون برای چندمین بار با تقاضای دنی آلوز برای آزادی مشروط مخالفت کرد. به این ترتیب او همچنان تا زمان برگزاری جلسه دادگاهش در زندان خواهد ماند.

وکلای این ستاره برزیلی اعلام کردند دنی آلوز با ارسال درخواست جدیدی برای آزادی مشروط از دادگاه خواسته بود با آزادی‌اش موافقت کند تا بتواند در شهر بارسلون با فرزندان و همسر سابقش دیدار کند. اما دادگاه با رد این درخواست اعلام کرد با توجه به خطر بالای فرار آلوز اجازه آزادی مشروط را صادر نمی‌کند. دادستانی بارسلون به دادگاه گفته بود از برنامه دنی آلوز برای فرار از اسپانیا اطلاع یافته و او به محض خروج از زندان این کشور را ترک خواهد کرد.

آلوز پس از ناامید شدن از آزادی، در اولین اظهارنظر خود به ناچو آباد، خبرنگار اسپانیایی، گفت: «فقط دو نفر می‌دانند که در واقع چه اتفاقی افتاده و به خصوص آنچه اتفاق نیفتاده است. من حقیقت را می‌گویم. فکر می‌کنم همه می‌دانند که من در تلاش برای نجات ازدواجم بودم و به همین دلیل در ابتدا همه چیز را انکار کردم. فقط به دلیل بود و من چیزی برای پنهان کردن ندارم. صحبت از تغییر سناریو‌های متعدد از سوی من است، ولی من فقط دو بار در برابر قاضی شهادت داده ام.»

آلوز ادامه داد: «من از ۲۰ ژانویه در زندان هستم و هنوز محاکمه نشده ام. ثابت می‌شود که گناهی ندارم و این یک رابطه توافقی بوده است. هرگز به ذهنم خطور نمی‌کند که اعمال جنسی را به کسی تحمیل کنم. من به میل خودم از مکزیک به اسپانیا برگشتم و خودم را به پلیس معرفی کردم. می‌توانستم به برزیل بروم، کشوری که در تسلیم من با اسپانیا همکاری نمی‌کرد. این کار را برای دفاع از خودم و اثبات بی گناهی خود انجام دادم.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39kyvq