دوشنبه 03 مهر 1402 - 25 Sep 2023
دکتر منظور در آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران مطرح کرد؛
کد خبر: 35852

دیوار بین مودیان و مالیات در حال فروریختن است

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه رویکردسازمان امور مالیاتی در دوره تحولی، تعامل حداکثری و اعتماد به جامعه بزرگ مؤدیان است، گفت: دیوار بین مودیان و مالیات در حال فروریختن است.

دکتر داود منظور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور  روز دوشنبه در مراسم «رسم درستکاری»، آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران، که با حضور «دکتر محمد مخبر» معاون اول رییس جمهوری، «دکتر سید احسان خاندوزی» وزیر اقتصاد و امور دارایی و جمعی از فعالان اقتصادی کشور  در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: دولت برای اینکه بتواند خدمات شایسته ای به مردم ارائه کند، نیازمند تامین مالی پایدار است که مالیات این نقش را به خوبی ایفا می کند.

وی با بیان اینکه رویکرد ما در دوره تحول نظام مالیاتی تعامل حداکثری با جامعه مؤدیان است، گفت: معتقدیم نظام مالیاتی شریک فعالیت اقتصادی همه فعالان اقتصادی است که به یمن تلاش آن ها چرخ‌های اقتصاد می‌چرخد.

دکتر منظور تصریح کرد: حسب دستور رئیس جمهور محترم مبنی بر بر اعتماد به خوداظهاری مؤدیان، این فرایند از سال گذشته در اولویت بوده و امسال افزایش داشته است و دیوار بین مودیان و مالیات در حال فروریختن است.

در این مراسم از فعالین اقتصادی و مودیان مالیاتی خوش حساب تجلیل به عمل آمد و سامانه تشخیص و تشویق فعالان اقتصادی قانونمند و خوش حساب با نام «تراز» رونمایی شد.

 

اینتا


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39kvnq