شنبه 19 خرداد 1403 - 08 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/01 05:51
گوستاوو بلانکو | استقلال
کد خبر: 123149

استقلال طوفانی بر می گردد؟ | نقشه نکونام برای حضور گوستاوو بلانکو

در صورتی که بازیکنان استقلال قراردادهای خود را کم کنند قرارداد گوستاوو بلانکو به صورت رسمی ثبت می‌شود گوستاوو بلانکو از این هفته قادر خواهد بود در ترکیب تیم آبی به میدان بیاید.

باشگاه استقلال با گوستاوو بلانکو مهاجم ۳۱ ساله آرژانتینی استقلال قرارداد امضا کرده است اما برای ثبت این قرارداد و دریافت کارت بازی گوستاوو بلانکو مهاجم استقلال باید قرارداد بازیکنان فعلی استقلال را کم کند. البته این تنها به بهانه ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو ستاره استقلال نیست. قرارداد مهدی هاشمی‌نسب و سعید مهری هم با ارقام بسیار کم ثبت شده است و برای اصلاح این قراردادها و قرارداد گوستاوو بلانکو بازیکنان فعلی باید دستمزدهای خود را کاهش دهند تا ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو ستاره استقلال، سعید مهری، مهدی هاشمی‌نسب و امید حامدی فر موجب عبور از سقف قرارداد نشود.

در صورتی که بازیکنان استقلال قراردادهای خود را کم کنند قرارداد گوستاوو بلانکو به صورت رسمی ثبت می‌شود گوستاوو بلانکو از این هفته قادر خواهد بود در ترکیب تیم آبی به میدان بیاید.


گوستاوو بلانکو هفته‌هاست با استقلال قرارداد بسته اما گوستاوو بلانکو نمی‌تواند درترکیب تیم آبی به میدان بیاید. به این خاطر که قرارداد گوستاوو بلانکو هنوز در سازمان لیگ ثبت نشده و طبیعتا کارت بازی او هم صادر نشده است.

علی خطیر برای ثبت قرارداد گوستاوو دو سه بار با بازیکنان صحبت کرده است و از آنها خواسته با کاهش قرارداد خود موجب حضور گوستاوو در لیست شوند. حالا این درخواست از سوی تماشاگران تکرار شده است. کامنت‌های تماشاگران استقلال پای صفحات بازیکنان این تیم نشان می‌دهد، تماشاگران استقلال یک درخواست مهم از بازیکنان این تیم داشته اند؛ قراردادهای خود را کم کنید تا تیم قوی تر شود.

از آنجایی که استقلال با دو مهاجم بازی می‌کند، حضور گوستاوو درترکیب تیم آبی دست جواد نکونام را برای تغییر چینش باز خواهد گذاشت. این بازیکن در لالیگا بازی کرده و گل‌های او در تیم سابقش نشان می‌دهد، در صورت حضور در ترکیب آبی می‌تواند همانند مهرداد محمدی در نقش گلزن حاضر شود.

علی خطیر وعده داده است در این هفته اتفاقات خوبی برای استقلال رخ خواهد داد. از قرار معلوم قرار است بخش دیگری از قراردادهای استقلالی‌ها پرداخت شود و با کاهش قرارداد بازیکنان مجوز بازی گوستاوو هم برای آبی‌ها صادر شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36kygj