جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 11:54
استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 123601

خبر خوش به استقلال و نکونام برای دیدار بعدی | محرومیت ستاره حریف استقلال قطعی است؟

بازیکن شمس‌آذر قزوین با محرومیت انضباطی مواجه شد.

به گزارش رصد ورزشی : با فضایی که جواد نکونام سرمربی استقلال ایجاد کرد و حرکتی که بازیکنان استقلال انجام دادند، داستان سقف بودجه برای گوستاوو بلانکو ستاره استقلال حل شد و این مهاجم آرژانتینی استقلال توانست قراردادش را ثبت کند به این ترتیب یکی از بزرگترین دغدغه‌های استقلالی‌ها مرتفع شد اما هنوز مربی استقلال بابت قراردادش مشکل دارد.

 تیم فوتبال شمس آذر قزوین که در دو مسابقه اخیرش در لیگ برتر فراتر از انتظار ظاهر شده و توانسته دو پیروزی ارزشمند خارج از خانه مقابل تیم‌های تراکتور تبریز و فولاد خوزستان به دست بیاورد، این هفته در دیداری مهم باید به مصاف استقلال برود، اما فعلاً برای این بازی یک محروم دارد.

مسعود سرآبادانی، بازیکن تیم شمس آذر قزوین که در دیدار اخیرشان مقابل فولاد خوزستان به میدان رفت، به دلیل اظهاراتش علیه داور این مسابقه با محرومیت انضباطی مواجه شده است.

سرآبادانی پس از دیدار شمس آذر مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران عنوان کرد که داور مسابقه در نیمه دوم قضاوت بدی داشته تا کارشان سخت شود و نتوانند پیروزی بدون دردسر کسب کنند.

شمس‌آذر روز پنج‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه خانگی خود مقابل استقلال قرار می‌گیرد که مسعود آبادانی فعلا به دلیل مفاد ماده ۷۱ آیین‌نامه انضباطی و اظهارات علیه داور با محرومیت مواجه شده که باید تا فردا دفاعی خود را بدهد و بتواند با مستندات لازم شانس بازی برابر استقلال را پیدا کند.

گفتنی است، جواد نکونام سرمربی استقلال هم که تیمش را باید آماده مسابقه با شمس‌آذر کند نیز به خاطر اظهارات علیه داوری پس از دیدار مقابل آلومینیوم اراک با محرومیت انضباطی تا اطلاع ثانوی مواجه شده و باید او هم مثل بازیکن شمس آذر دفاعیه خود را ارائه بدهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36kdve