یک‌شنبه 06 اسفند 1402 - 25 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1400/08/19 01:53
قیمت خودرو امروز | قیمت خودرو
کد خبر: 17297

افزایش شدید قیمت خودرو در بازار آزاد | قیمت خودرو امروز ( 18 آبان )

روندافزایش قیمت خودرو امروز هم مانند روزهای گذشته برقرار بود و تندر ۹۰ پنج میلیون تومان، سمند EF۷ دوگانه‌سوز چهار میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ پنج سه میلیون تومان نسبت به روز قبل گران شدند.

قیمت خودرو امروز با نوسان همراه بوده است. قیمت خودرو امروز نسبت به روزهای گذشته افزایش داشته است. قیمت خودرو امروز به یکی از دغدغه‌های افرادی که متقاضی خرید خودرو هستند تبدیل شده است. قیمت خودرو امروز به حدی رسیده است که بسیاری خرید خودرو را از اولویت‌هایشان خارج کرده‌اند. قیمت خودرو امروز را در ادامه می‌خوانید.

قیمت خودرو امروز

 

سمند EF۷ دوگانه سوز هم ۲۹۳ میلیون تومان فروخته شد و رشد چهار میلیون تومانی را تجربه کرد. بین محصولات سایپا نیز شاهد رشد یک تا دو میلیون تومانی مدل‌های پرتیراژ هستیم اما محصولات مونتاژی ایران خودرو و سایپا با وجود رشد قیمت ارز طی روز‌های اخیر، نوسان قیمت چندانی نداشتند و همین امروز سیترون، چانگان، کیا سراتو و هایما S۵ بین پنج تا ۱۰ میلیون تومان افت قیمت پیدا کردند.

قیمت محصولات ایران خودرو

پژو ۲۰۶ تیپ پنج بعد از تندر ۹۰ و سمند EF۷ دوگانه سوز، بیشترین رشد قیمت را بین محصولات این کارخانه تجربه کرد و امروز با رشد سه میلیون تومانی ۲۹۵ میلیون تومان عرضه شد. پژو ۲۰۷ دنده‌ای هم تنها مدل ایران خودرو محسوب می‌شود که امروز ارزان شده و با کاهش یک میلیون تومانی ۳۳۵ میلیون تومان ارزش گذاری شده است.

irankh

قیمت محصولات سایپا

تیبا صندوقدار ۱۵۶ میلیون تومان، کوئیک دنده‌ای ۱۷۶ میلیون تومان و ساینا دنده‌ای ۱۶۹ میلیون تومان قیمت گذاری شدند و در مقایسه با روز دوشنبه یک میلیون تومان قیمت یبشتری دارند. در طرف مقابل محصولات مونتاژی سیتروئن، چانگان و کیا سراتو با کاهش پنج میلیون تومانی روانه بازار شدند.

saipa

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36ewq7