جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/01 05:18
تعطیلی ادارات | تعطیلی ادارات تهران | تعطیلی ادارات البرز | تعطیلی ادارات ایران
کد خبر: 35401

تعطیلی ادارات فردا شنبه 1 بهمن ماه | تعطیلی ادارات تهران و البرز + جزئیات

امروز به علت تدوام سرما و مدیریت مصرف گاز در کشور ادارات و مدارس برخی از استان‌ها تعطیل شد. اما آیا شنبه 1 دی ۱۴۰۱ تهران تعطیل می‌شود؟

روابط عمومی استانداری تهران در گفتگویی در خصوص وضعیت تعطیلی ادارات شنبه گفت: با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط قابل قبول قرار دارد، در پایان جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا که امروز برگزار شد با توجه به میزان آلودگی هوا تا این لحظه تصمیمی در خصوص تعطیلی ادارات استان تهران گرفته نشده است. و با بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور احتمال تعطیلی ادارات  و بانک ها هنوز مشخص نشده و در زمان مشخص شدن وضعیت اطلاع رسانی می شود.

 

شروع به کار با تاخیر ادارات گلستان از روز شنبه اول بهمن ماه

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان گفت: اداره‌ها و مراکز آموزشی گلستان در نخستین روز هفته آینده فعالیت خود را با تاخیر آغاز می‌کنند.

حاجی گلدی کر امروز پنج‌شنبه ۲۹ دی ماه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی تداوم برودت هوا و با هدف پایداری انرژی مصرفی مشترکان خانگی در گلستان براساس مصوبه جلسه اضطراری  مدیریت بحران، شروع فعالیت تمام نهادها و دستگاه‌های اجرایی از روز شنبه اول بهمن ماه سال ۱۴۰۱ همراه با تاخیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه شروع با تاخیر ادارات مشمول دستگاه‌های امدادی، انتظامی و خدمات‌رسان نمی‌شود، افزود: فعالیت مدارس، دانشگاه‌ها و تمام مراکز آموزشی به صورت حضوری و از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح خواهد بود.

نحوه فعالیت ادارات استان خراسان رضوی

ادارات استان از روز شنبه اول بهمن با ۲ ساعت تاخیر و به شرط استفاده از سوخت جایگزین آغاز به کار می‌کنند.

ادارات خراسان‌شمالی شنبه حضوری شدند

سخنگوی ستاد مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: طبق آخرین تصمیمی که در ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی اتخاذ شد، ساعت کاری ادارات شنبه از ساعت ۹ و ۳۰ تا ۱۴و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

بازگشت ساعت کار ادارات استان قم به روال عادی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با اشاره به ابلاغ تغییر موقت ساعت کار ادارات استان گفت: حدود دو هفته قبل با توجه به ضرورت مدیریت مصرف گاز ساعت کار ادارات استان یک ساعت و نیم کاهش یافته و ابلاغ شده بود که ساعت شروع به‌کار ادارات تا پایان دی‌ماه از ساعت ۹ باشد و اکنون با پایان یافتن این مدت از روز شنبه اول بهمن ماه ساعت کار ادارات استان به روال قبلی خود یعنی ۷:۳۰ باز خواهد گشت.

ساعت کار ادارات استان فارس روز شنبه ۱ بهمن

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی : برای روز شنبه ساعت کاری ادارات از ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است و فعالیت گرمایش آنان با سوخت جایگزین تا حد امکان باید انجام شود. 

 

مدارس قزوین، تاکستان و البرز شنبه یک بهمن غیرحضوری شد

کمیته اضطرار آلودگی هوای استان قزوین به علت آلودگی هوا مدارس شهرستان‌های قزوین، البرز و تاکستان در روز شنبه یکم بهمن‌ماه را تعطیل اعلام کرد و کلاس‌های درس به صورت مجازی برگزار می‌شود. 

 

مدارس و ادارات کدام استان‌ها یکم بهمن تعطیل و یا غیر حضوری است؟

آلودگی هوا باعث شد مدارس و ادارات در برخی از استان‌های کشور شنبه یکم بهمن تعطیل و یا غیر حضوری شود.

با توجه به آلودگی هوا برخی از ادارات، مدارس و مراکز آموزشی در استان‌های های کشور یکم بهمن تعطیل و یا غیر حضوری شده است.

غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه‌های ۹ شهرستان استان اصفهان/ کارمندان ادارات و بانک‌ها دور کار شدند

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان مصوب نمود تا تمامی دانشگاه ها، مدارس و مراکز آموزشی در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، لنجان و نیز بخش‌های مرکزی شهرستان‌های شاهین شهر و نجف آباد و شهر سجزی در روز‌های شنبه و یکشنبه غیرحضوری شوند و امتحانات دانشگاه‌ها مطابق برنامه قبلی کماکان برگزار خواهد گردد.

شیشه فروش تصریح کرد: دورکاری کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در روز شنبه یکم بهمن ماه در مناطق یاد شده از دیگر مصوبات این کمیته است.

 

تعطیلی برخی از مدارس استان قزوین 

 کمیته اضطرار آلودگی‌ها شهرستان قزوین اعلام کرد، با توجه به افزایش شاخص آلودگی هوا و ناسالم شدن برای همه گروه‌ها و با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری هوا و تاکید دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر شرایط اضطرار، همه مقاطع تحصیلی مناطق ۱ و ۲ فقط در شهر‌های قزوین، اقبالیه و محمود آباد غیر حضوری و مدارس روستا‌های مناطق ۱و۲ و کوهین و سایر بخش‌ها حضوری است.

آغاز فعالیت مدارس و ادارات چهار محال و بختیاری از ساعت ۹ صبح

به دلیل برودت هوا مدارس و ادارات استان چهارمحال و بختیاری از ساعت ۹ صبح فعالت خود را آغاز خواهند کرد.

 

مدارس البرز غیرحضوری شد

افضلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: شنبه، یکم بهمن‌ماه کلیه مقاطع تحصیلی مدارس البرز به علت آلودگی هوا غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها تعطیل هستند.

او می گوید: دانشگاه‌ها و ادارات استان طبق روال عادی دایر خواهند بود.

 

مدارس کردستان فردا غیر حضوری شد

 استانداری کردستان اعلام کرد، به دلیل سرما و برودت هوا، مراکز پیش دبستانی و مدارس تمامی مقاطع تحصیلی استان کردستان در روز شنبه یکم بهمن ماه سال جاری در هر دو نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی (شاد) برگزار می‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bzre