یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/12 10:37
سریال پایتخت | بازیگر معروف سریال پایتخت | قد بازیگر معروف سریال پایتخت
کد خبر: 34725

قد بازیگر سریال پایتخت چشم خورد | واسه بازیگر سریال پایتخت باید اسفند دود کرد!+عکس

بهرام افشاری بازیگر سریال پایتخت می باشد که در دو فصل آخر این سریال ایفای نقش کرده است بهرام افشاری پیش از اینکه با بازی در نقش بهتاش به شهرت برسد در فصل دوم سریال پایتخت نقش برادر بهبود را بازی می کرد این نقش را بهرام افشاری با توجه به اینکه نقش بسیار کوتاهی بود پذیرفت که زمینه ساز مشهور شدن این بازیگر در فصول بعدی سریال پایتخت شد 

لیندا کیانی

 لیندا کیانی اما از بازیگران بسیار پرکار می باشد او در سریال ها و فیلم های مختلف سینمایی تلوزیونی و شبکه نمایش خانگی حضور داشته است در ادامه عکس دیده نشده از اختلاف قد باورنکردنی لیندا کیانی و بازیگر معروف سریال پایتخت را می بینید . این دو نفر در سریال پایتخت حضور داشتند اما هیچگاه در این سریال با یکدیگر همبازی نبوده اند . لیندا کیانی پیش از این در سریال های مختلف با سیروس مقدم نیز همکاری داشته است .

لیندا کیانی

بهرام افشاری که کار حرفه ای خود را از سریال پایتخت آغاز کرد حالا یکی از پر فروش ترین و پرکارترین و گران قیمت ترین بازیگران سینما می باشد او در سینمایی های مختلف نیز حضور داشته است . 

لیندا کیانی

در خصوص بهرام افشاری در فضای مجازی با وجود طرفداران زیاد شایعاتی عجیب نیز به وجود آمده است بهرام افشاری که اصالتا اهل همدان می باشد چندین بار در مصاحبه های خود از دلتنگی خود برای پدرش گفته است بهرام افشاری با پدرش در همدان زندگی می کرد که او در خصوص زندگی خود یک تئاتر به نام جوجه تیغی را کارگردانی کرده است . بهرام افشاری از دوستان نزدیک هوتن شکیبا ، احمد مهرانفر و نوید محمدزاده می باشد . 

لیندا کیانی

لیندا کیانی نیز چند وقت پیش در برنامه کودک شو خبر از ازدواجش داد لیندا کیانی در خصوص ازدواج این مسئله را اعلام کرد اما عکسی از لیندا کیانی و همسرش در فضای مجازی نیست با اینکه او رسما خبر ازدواجش را از رسانه ملی اعلام کرده است اما هنوز شوهر لیندا کیانی به طور رسمی به مردم و طرفداران این بازیگر معرفی نشده است . 

لیندا کیانی


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bxwy