یک‌شنبه 02 اردیبهشت 1403 - 21 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/20 02:36
تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس کرج | تعطیلی مدارس ایران
کد خبر: 34997

تعطیلی مدارس این استان ها تا آخر هفته | مدارس تا آخر هفته غیر حضوری شد

مدارس برخی استان‌ها بر اثر بارش برف و سرمای هوا تعطیل شد.

برنامه تعطیلی مدارس دی ماه و اخبار مربوط به این سوال که دی ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه یک خبر قطعی از تعطیلی مدارس دی ماه از منابع رسمی منتشر شده و درباره اینکه مدارس کدام استان ها دی ماه تعطیل است اعلام شده.

 

مدارس گلستان به مدت ۳ روز تعطیل همچنین در استان مرکزی، دوره ابتدایی نوبت صبح در خمین، شازند و منطقه سربند امروز به‌دلیل بارش برف و لغزندگی معابر غیرحضوری شد.

در استان بوشهر هم مدارس هشت شهرستان بوشهر، دشتستان، تنگستان، دشتی، دیر، کنگان، جم و عسلویه مجازی شد. امتحانات پایه دوازدهم برگزار می‌شود.

در یزد مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی بخش ندوشن (سورک، هفتهر، نیوک، صدرآباد) و روستای درین، غیرحضوری شد. امتحانات متوسطه اول و دوم لغو شد.

در استان فارس، مدارس شیراز، کازرون و فیروزآباد و شهرستان‌های اقلید، خرمبید، آباده و بخش مرکزی سپیدان غیرحضوری شد. امتحانات نهایی پایه دوازدهم برگزار خواهد شد.

همچنین تمام مدارس خراسان رضوی استان از امروز ۲۰ دی، تا پایان هفته غیرحضوری می‌شود و در آذربایجان غربی هم مدارس امروز غیر حضوری است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bxmj