پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/07/07 02:15
حقوق بازنشستگان | معوقات حقوق بازنشستگان | واریز حقوق بازنشستگان
کد خبر: 28073

پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان در مهر ماه | حقوق بازنشستکان 10 میلیونی شد؟

بنا بر پیگیری‌های کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، معوقات حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی سایر سطوح احتمال دارد از پایان مهرماه پرداخت شود.

حقوق بازنشستگان مبلغ دریافتی بعد از پرداخت بلند مدت حق بیمه و اتمام زمان کاری آن ها می باشد. حقوق بازنشستگان هر سال با بیشتر شدن حقوق و مزایای کشور زیاد می شود و درصدی به آن افزوده خواهد شد. امسال حقوق بازنشستگان در حاله ای از ابهام است و هنوز رقم دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی سایر سطوح در شهریور ماه افزایش یافت و حقوق این گروه از بازنشستگان با افزایش 38 درصدی به علاوه مبلغ ثابت 515 هزار تومان پرداخت شد.

همچنین احکام جدید بازنشستگان تأمین اجتماعی سایر سطوح نیز بر همین اساس صادر شده است و حقوق آنها بر اساس افزایش اشاره شده پرداخت می‌شود.

این در حالی است که سازمان تأمین اجتماعی مکلف است معوقات و مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح را مربوط به 5 ماهه گذشته (فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد) پرداخت کند.

پیگیری‌های صورت گرفته از سوی کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران حکایت از آن دارد که احتمال دارد پرداخت معوقات از مهرماه و با حقوق این ماه آغاز شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bq77