شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/08/17 06:51
مهتاب کرامتی | همسر مهتاب کرامتی
کد خبر: 30473

ماجرای مهتاب کرامتی و دستمزد نجومی برای یک کار/ رقص روی شیشه انتقاد همه را برانگیخت!

خبرهایی مبنی بر حضورِ مهتاب کرامتی و دستمزد میلیاردی‌اش در سریالِ جدیدی منتشر شده؛ در حالی‌که پیگیری‌ها نشان می‌دهد واقعیت چیز دیگری است.

در میانِ بازارِ داغ شایعاتِ فضای مجازی، این بار خبری درباره مهتاب کرامتی و فعالیتِ جدید او به عنوان تهیه کننده مطرح شد. این گمانه زنی ها بلافاصله بعد از پستِ کرامتی در صفحه مجازی اش دست به دست شد. همان مطلبی که رسانه ضدانقلابی همچون اینترنشنال آن را نشر داد.

اما گمانه های حضور او در سریالی جدید بلافاصله بعد از انتشار و وایرال شدن این پستِ مجازی، دست به دست شد. این طور در فضای مجازی مطرح کردند که مهتاب کرامتی به عنوان تهیه کننده قراردادی میلیاردی را با پلتفرمِ نماوا برای تولید یک سریال امضا کرده است.

در خبرها آمد که قرارداد «کرامتی» با نماوا 400 میلیارد تومان است. مبلغی معادل ساخت حدود 7 سریال در شبکه خانگی.

طبق پیگیری انجام شده از ساترا (سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر)، پلتفرم نماوا تا این لحظه درخواستی از ساترا برای تولید سریال جدید با حضور مهتاب کرامتی نداشته است. همچنین این پلتفرم هم اکنون هیچ سریال یا برنامه ای با حضور مهتاب کرامتی در حال تولید یا پخش ندارد.

مهتاب کرامتی در شبکه نمایش خانگی، «رقص روی شیشه» را به عنوان بازیگر داشت که به دلیل ناهماهنگی تهیه کننده و پلتفرمِ پخش کننده به سرانجام نرسید و باعث انتقاداتِ فراوانی از سویِ مخاطبین شد. البته در آن اثر به ظنِّ بسیاری از منتقدین، بازی کرامتی و حتی بهرام رادان نتوانست توفیقی پیدا کند.

او چندی بعد در سریالِ «میدان سرخ» با حمید فرخ نژاد همبازی شد و به قضاوت مخاطبان آنجا هم بازی قابل توجهی از خود به نمایش نگذاشت. البته سریال هم به سرانجام نرسید و هنوز درباره فصل دوم آن نکته ای مطرح نشده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36boy7